Lista ocen Fiat Bravo I 1.4 80KM 59kW 1995-2001 (41) - Całokształt

Na liście zabraknie 44 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Spidi
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
Auto ogolnie ładne , przyciągające uwage na drodze, dobrze sie prowadzi, wygodne, czeci tanie i naprawa(praktycznie we własnym zakresie lub do kumpla jade) za te pieniadze nie kupiłbym innego. Śłiczna linia nadwozia jedna z najładniejszych w tej klasie choć ma już ponad 10 lat....
~czester
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
Jeżdze fiacikiem od kilku miesięcy i jak narzaie jestem zadowolony - Nigdy nie można być zadowolonym w pełni z samochodu zawsze sa wystepuja jakieś niuanse- a to też przecież kwestia gustu. To tyle na obronę mojego Fiacika :P
~Marcin z Bydgoszczy
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
Jestem zadowolony,choć pamiętam,ze to Fiat.Bardzo o niego dbam i póki co odwdzięcza się.Auto bardzo ładne o dobrych właściwościach jezdnych i dość komfortowe. Nie zamierzam go sprzedawać jeszcze przez kilka lat.
~etherna83
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
ogólnie niezłe autko. Na pochwałę zasługuje przestronne wnętrze, ładna linia autka, niezła praca silnika, nie łapie mi tego korozja. Największy minus to spalanie... w cyklu mieszanym dociąga do 13 litrów...
~Bartosz Filipiak ´brachu´
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
Lubie to auto. Komfortowe, daje duzo radosci z jazdy. Niestety lubia zawodzic pierdoly i generalnie co jakis czas pojawiam sie z nim u mechanika. Nastepnego auta bede szukal bardziej niezawodnego.
~Szczęsny
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
Dobre auto i ładne. Daję rade na trasach i w mieście. Podoba mi się i jet komfortowe. Drobne naprawy są do zniesienia. Wole brawo jak golfa czy jakiegoś francuza.
~dawidq100
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
Polecam młodym kierowca bardzo tanie auto w utrzymaniu i naprawdę dynamiczne. C hoć mało kto wie ze ta pchełka waży 1010 kg;p ale silniczek 1.4 naprawdę daje rade;p polecam!
~daro
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
Ogólnie bravo to fajne autko ale ten silnik odbiera dużo frajdy z jazdy. Mnie najbardziej cieszy jego wygląd , na alumkach wygląda na dużo młodsze auto niż 10-letnie.
~Peter Basket
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
Wcześniej 6 lat jeździłem oplem kadettem 1.4 z 90r. Różnica jest ogromna na korzyść bravo zarówno jeśli chodzi o komfort, dynamikę, wygląd auta i inne. Tylko pali więcej o 1l.
~lesiu
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
moje auto jest to wersja limitowana ABS klimatyzacja poduszki tapicerka sóra elektryczne regulowane lusterka szyby fotel kierowcy wersja abarth