Lista ocen Fiat Bravo II Hatchback 5d (427) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 203 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
Jak napisałem - z tyłu trochę ciasno dla 5 osób. 4 bez problemu, wygodnie. Kanapa tylna mogła by się rozsuwać. Nie rozumiem czemu nie sprzedają czegoś, co jest bardzo funkcjonalne i użyteczne.
~bravokierowca
Hatchback 5d 1.4 i 16V MPI 90KM 66kW
Samochodem można jechać w 5 osób, ale wygodnie w 4, bardzo wygodnie w 2+ ew 2 małych dzieci, dla pasażera i kierowcy wszystko jest dostępne, można się swobodnie obrać, wiercić, podłokietnik starcza dla 2 osób,
~Łukasz
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Z przodu wystarczająco dużo miejsca nawet dla wysokich kierowców. Z tyłu nie miałem okazji podróżowania ale myslę że miejsca jest wystarczająco dużo jeśli chodzi o pojazdy w tej klasie samochodów
~Michal
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
jest w porzadku jak dla wysokich osob majac 190 cm nawet z tylu siedzenia przednie sa tak zaprojektowane ze osoby siedzace na tylnej kanapie nie wciskaja w fotel kolan i siedza wygodnie z tylu
~zadowolony uzytkownik:)
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Jest luzniej niz w Focusie, Ibizie, Cordobie, Polonezie, Astrze Classic czy Octavi I. Podlokietnik niestety to niewypal-za krotki zdecydowanie. Pasazerowie tez nie narzekali do tej pory.
~tom
Hatchback 5d 1.4 i 16V MPI 90KM 66kW
Z przodu ok. Miejsca dużo i osoba taka jak ja 190 cm podróżuje z przodu wygodnie. Z tyłu trochę gorzej. Powyżej 170cm ciasno (chodzi o nogi). Poza tym ergonomia i design sprawiają, że podróż jest przyjemna.
~wojciech1978
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Kierowca nie powinien narzekać , jeżeli jednak z tyłu pojawiają się dorośli pasażerowie...sprawa robi się gorsza! Z tyłu jest najzwyklej ciasno. Wysoko poprowadzona linia okna potęguje jeszcze to uczucie.
~shimec @ vp.pl
Hatchback 5d 2.0 TD Multijet 165KM 121kW
z tyłu mogłoby być lepiej ale i tak to jeden z pojemniejszych kompaktów, 400l bagażnika też sporo, może nie tyle co octavia sedan ale z dzieckiem na 2 tyg wakacji można się spokojnie spakować
~Wroniasty
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Z tyłu mogłoby być więcej miejsca, nie wożę dorosłych, dzieci na razie też nie, ale mam 190cm, wiem co się dzieje za mną, mało miejsca na napoje i drobiazgi (pomagają utrzymać porządek w kabinie).
~hmmm
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
przestrzeń dla kierowcy oraz pasażera na przednim fotelu jak najbardziej wystarczająca...jeśli chodzi o tył to już nie jest tak dobrze...a jeśli z tyłu mają zasiąść 3 osoby to jest już tragicznie.
Fiat Bravo II Hatchback 5d