Lista ocen Fiat Bravo II Hatchback 5d (427) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 203 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~brucha@interia.pl
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
jak dla mnie ok, zarówno kabina jak i bagażnik, nie jest to auto dla dużej rodziny, nie jest to też auto odrysowane od linijki jak astra, focus czy ceed. Albo ma byc ładne, albo do bólu funkcjonalne. Bravo jest wg mnie udanym kompromisem.
~Arek
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Z przodu nieźle ale bez rewelacji. Tu nie jest Bravo faworytem segmentu. Tył to raczej dla dzieci (przy wygodnej pozycji z przodu). Za to bagażnik 400l b.dobry. Drażni odgłos otwierania go - metaliczny brzdęk jak wyskakującej sprężyny z puszki.
~dth
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Moja rodzina 3-j osobowa ma sie doskonale. Samochod skrojona jak dla mnie. Baaardzo duzy plus za ogromny jak na ta klase bagaznik. Niektorym moim pasazerom brakuje czasami miejsca na kolana z przodu, ale wtedy wystarczy troche przesunac fotel i jest ok.
~The Zioła Dwa
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Z przodu dużo miejsca. Z tyłu jednak zdecydowanie mniej niż w samochodach konkurencji (Kia Ceed - ale to chyba ewenement). Nie jeżdzę z tyłu, więc mi to nie przeszkadza, ale trzeba stwierdzić obiektywnie, że "duże" osoby z tyłu wygodnie nie pojadą.
~Lasot
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 150KM 110kW
Dla kierowcy i pasażera z przodu jest naprawdę dobrze. Z tyłu mogło by być więcej przestrzeni na nogi dla pasażerów. Jestem wysoki, ustawienie komfortowo fotela sprawia, że za mną zmieści się osoba max 160 ew. dziecko.
~Bogusław
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
Z przodu komfortowo, kokpit przy prawym kolanie to twardy plastik która jest mało wygodny dla prawego kolana, pomogło przyklejenie kawałka gąbki i jak ręką odjął , w punto był identyczny problem , z tyły nie przebywam
~Daniel
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
Z przodu w porządku. Na początku przy wsiadaniu przeszkadzał mi spód kolumny kierownicy. Ale to kwestia opanowania odpowiedniej techniki wsiadania. Przestrzeń z tyłu - zależy kto siedzi z przodu:) Może być ciasno.
~mariusz95r
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Za przestrzeń dla kierowcy i pasażerów z tyłu dam duży plus bo auto jest super szerokie. Minus za przednie siedzenie pasażera, kształt półki pozwala na wygodną podróż tylko dla ludzi o wzroście nie większym niż 1,65 m.
~Buli_8912
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Ja z kobieta jezdzimy z przodu i miejsca jest naprawde sporo..z tylu mamy coreczke w foteiku i spokojnie jezdzimy..jesli chodzi o osoby dorosle do czterech osob mozna jezdzic komfortowo..ale to w koncu nie kombi
~astelix
Hatchback 5d 1.4 i 16V MPI 90KM 66kW
Miejsca dla kierowcy sporo. Fotele, chocia? regulowane tylko w dw?ch zakresach, mo?na go dobrze dostosowa? do wygodnej pozycji. Na innych fotelach nie przebywam, wi?c nie wiem ale pasa?erowie m?wi?, ?e wygodnie.
Fiat Bravo II Hatchback 5d