Lista ocen Fiat Bravo II Hatchback 5d (427) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 203 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~peter
Hatchback 5d 1.4 i 16V MPI 90KM 66kW
Dla czeterch osób wystarczająca. Piąta też się mieści ale to piąte środkowe miejsce nie jest tak wyprofilowane jak pozostałe. Po za tym w oparciu piątego miejsca jest rozkładany podłokietnik , który pełni funkcje także podstawki na kubki (są tam specjalne miejsca)
~Dominik
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Transport dłuższych przedmiotów nie stanowi żadnego problemu. Bardzo dobra pojemność bagażnika, optymalny na większe zakupy. Dla kogoś kto jeździ np. do pracy ilość miejsca jest optymalna, nawet mimo jazdy w 5 osób, nikt nie odczuwa dyskomfortu.
~Adrian
Hatchback 5d 1.4 i 16V MPI 90KM 66kW
Dużo miejsca zarówno z przodu jak i z tyłu najważniejsza że jak na przednich siedzeniach tak tylnej kanapie nie wali się głową o podsufitkę, ustawienie kierownicy góra dół, przód tył tak że dla każdego coś fotele dobrze wyprofilowane co chcieć więcej.
~Kamil Olszewski
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
kierowca i pasażer ma ok, dożo miejsca na nogi dla pasażera, z miejsce z tyłu bardzo zależy od tego jak się ustawi siedzienia z przodu, ja Lubię jeździć blisko więc sam za sobą jak siadam to miejsca mam dużo (180 cm mam jeszcze dziesięć cm zapasu na kolana).
~artecki
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 150KM 110kW
mam 183 cm wzrostu i miejsca z przodu z pasazerem oceniam na bardzo dobrze.Nie ma tam tyle przestrzeni co w mazdzie premacy ale to inny segment auta.Z tylu moze nie jest zbyt komfortowo po odsunieciu max przednich foteli do konca ale tam niie jezdze:)
~Tata
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
Dla kierowcy i pasażera z przodu rewelacja, z tyłu gorzej, jestem wysoki i przy odsunietym fotelu, za mną szału nie ma. Wygodne auto do podróżowania w 4 osoby. Fajny komfort dla pasażerów z tyłu - nawiew klimatyzacji, podłokietnik z uchwytem na kubki.
~rekinfranka
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 150KM 110kW
Jak na takie gabaryty auta w środku mało miejsca zwłaszcza z tyłu gdzie jest po prostu ciasno - mało miejsca na nogi Mama , tata i z tyłu dziecko z kanapowym pieskiem i nic więcej Trzy osoby z tyły to jazda w konserwie - zdecydowany MINUS
~ZWIERZAK
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Kierowca 183 cm i pasażer z przodu mają się dobrze. Pasażer o podobnych parametrach z tyłu nie będzie się czuł dobrze przy równoczesnym zadowoleniu kierowcy. Kierowca musi się wsunąć nieco do przodu, aby ten z tyłu miał w miarę wygodnie...
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Z przodu miejsca pod dostatkiem, z tyłu już nieco gorzej. Ale jeżeli ktoś ma ochotę podróżować z pasażerami także z tyłu trzeba z definicji sięgnąć o klasę segment wyżej. Jeżdże na długich trasach z pasażerem jednym i jestem zadowlony.
Dziennik kosztów dla Fiat Bravo II Hatchback 5d
8,2
9,3
~Herman
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 150KM 110kW
Dla kierowcy - super , dla pasażera , mało miejsca nieco na nogi przez krzywiznę deski rozdzielczej ( wygrała stylistyka ...) Z tyłu dla wysokich słabiutko . Zdecydowanie za mało miejsca na nogi . Za to bardzo duży jak na auto z tego segmentu bagażnik
Fiat Bravo II Hatchback 5d