Lista ocen Fiat Bravo II Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW 2008-2012 (35) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mpaul
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
Radykalna poprawa w stosunku do Stilo, a szczególnie Punto. Po zamontowaniu 17-calowych alu, wyśmienita przyczepność. Oczywiście kosztem odczucia nierówności.
~multijet
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
auto dośc twarde, nie słychac żadnych stuków czy niepokojących dźwięków, niestety niski prześwit daje o sobie znac np. na polnych drogach
~Marcin
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
Bardzo dobre właściwości - trochę twarde zawieszenie, ale jak stwierdziła rodzinka - wygodne. Brak oznak zużycie po 15 tys. :)
~Krzyś
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
Jak na samochody którymi jeździłem a było ich trochę z segmentu B i C to uważam, że póki co super, zobaczymy jak będzie dalej:)
~Krzysiek
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
Bardzo ładnie tłumi nierówności, ale jak wiadomo, nasze drogi są w takim stanie, że nie ma wehikułu extra wygodnego
~Roman
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
Na 17\" prowadzi się b. dobrze, gorzej na 16\" zimowych, ale nie ma cudów, belka z tyłu.
~mm
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
Auto prowadzi sie znakomicie, jedyny zarzut to odglosy dobiegajce z zwieszenia, mogloby byc troche ciszej.
~duch14@o2.pl
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
jak dotąd świetnie się trzyma drogi. trochę twarde zawieszenie ale ja to lubię poza tym koła 16\" jest super
~Marcin71
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
Czysta przyjemnosc z jazdy i mimo iz nie jest to wersja sportowa bardzo dobrze trzyma sie na zakretach
~wałek
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
trzyma się na zakrętach jak na szynach. Jestem pod wrażeniem
Fiat Bravo II Hatchback 5d