Lista ocen Fiat Bravo II Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW 2008-2012 (26) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~EC-Transalpin
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
Tutaj jest bardzo dobrze, nawet przy moich 190 cm nie brakuje miejsca w żadnym kierunku. Gorzej z seryjnymi fotelami. Profilowanie widocznie do krótkich jazd. Niewygodne już od 2 godz jazdy. Boli kręgosłup lędźwiowy. Zbyt niska pozycja siedzenia powoduje słabe podparcie ud u osób długonogich. Siedzenia z pakietu sport są w tym przypadku pewnie lepszym rozwiązaniem.
~Cezary
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
Kierowca oraz pasażer z przodu mają mnóstwo miejsca i nie ma problemu ze znalezieniem wygodnej pozycji. Z tyłu rzecz ma się inaczej, brak miejsca na nogi i tylną kanapę traktuje jako miejsca awaryjne. Moja dwuletnia córka siedząc w foteliku, szoruje nogami po oparciu fotela pasażera jeśli ten nie jest przysunięty maksymalnie do przodu.
~km
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
Mam wersję dynamic. przy wzroście trochę ponad 1,7m dla mnie doskonale, choć siedzisko mogłoby być nieco dłuższe, jak np.w wersji sport. Dużo jeżdżę w trasie,ale po 600-800km nie czuję trudności związanych z twardym siedzeniem. warto trochę pomęczyć się na początku przy dogodnym ustawieniu fotela "pod siebie"
~michancia
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
Z przodu rewelacyjnie(a mam 185cm wzrostu),a z tyłu też dla wszystkich starczy miejsca ,syn jest mojego wzrostu i też się mieści.A po drugie kto teraz jeżdzi całą rodziną,może parę razy w roku.W moim odczuciu ważniejszy jest bagażnik a ten jest największy w swojej klasie.
~Tata
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
Dla kierowcy i pasażera z przodu rewelacja, z tyłu gorzej, jestem wysoki i przy odsunietym fotelu, za mną szału nie ma. Wygodne auto do podróżowania w 4 osoby. Fajny komfort dla pasażerów z tyłu - nawiew klimatyzacji, podłokietnik z uchwytem na kubki.
~Bogusław
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
Z przodu komfortowo, kokpit przy prawym kolanie to twardy plastik która jest mało wygodny dla prawego kolana, pomogło przyklejenie kawałka gąbki i jak ręką odjął , w punto był identyczny problem , z tyły nie przebywam
~filiposki
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
jak juz napisalem w \"ergonomi\" jest to auto ktore sprawia wrażenie szytego na miarę oraz jest \"przytulne\", szczegolnie z tapicerka w pakiecie sport, ktora doda jest cieższa w utrzymaniu czystości niz standardowe, ale cos za cos.
~Paweł
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
4 osoby mogą podróżować bez problemów (no chyba, że będą to koszykarze). Przydatny klimatyzowany schowek w podłokietniku na małą butelkę napoju. Mogłyby być jeszcze jakieś schowki w tylnych drzwiach.
~Michal
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
jest w porzadku jak dla wysokich osob majac 190 cm nawet z tylu siedzenia przednie sa tak zaprojektowane ze osoby siedzace na tylnej kanapie nie wciskaja w fotel kolan i siedza wygodnie z tylu
Dziennik kosztów dla Fiat Bravo II Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
5,9
~maestro
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
Jak na taki mały samochód to super. Z tyłu ma trochę mniej miejsca, jak na 4 dorosłych chłopów, ale mam 10 letnie dzieci i mieścimy się wszyscy
Fiat Bravo II Hatchback 5d