Lista ocen Fiat Cinquecento 0.7 30KM 22kW 1991-1996 (219) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 199 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~SYLAS
Hatchback 3d 0.7 30KM 22kW
jak na tak małe auto to jest wystarczająco dobrze. zwłaszcza z przodu. z tyłu trzech dorosłych facetów narzeka, że im ciasno, ale JAKOŚ się mieszczą
~maciek91
Hatchback 3d 0.7 30KM 22kW
Dla kierowcy mojej postury (drobny chłopak) ok.. Znajomi na brak miejsca z przodu nie narzekają.. Gorzej z tyłem :-/ Ale to w końcu nie jest VAN :P
~filuss.so@gmail.com
Hatchback 3d 0.7 30KM 22kW
z zewnątrz wygląda, że mało miejsca. Ale cc to tak naprawdę sama blacha więc miejsca jak na tą klasę auta w brud. Z przodu jak na tronie ;>
~KoPaTsHu
Hatchback 3d 0.7 30KM 22kW
dla kierowcy i pasażera przestrzeni jest full, dla tych co z tyłu płacz i bolące, ściśnięte kolana wchodzące jednocześnie w mój kręgosłup z przodu.
~Zmudson
Hatchback 3d 0.7 30KM 22kW
Dla kierowcy i pasażera jest wygodnie. Tylną kanapę należy zostawić dla dzieci lub dorosłych o małych gabarytach. Mi służy ona tylko do przewożenia bagażu.
~bart20
Hatchback 3d 0.7 30KM 22kW
wiekszy maluch, najlepiej jezdzi sie samemu ewentualnie w 2 osoby, jak jest komplet to lepiej wysiasc i biegnac przed siebie bo sie szybciej dotrze do celu :P
~miki
Hatchback 3d 0.7 30KM 22kW
KONSERWA !!! ale za to bez porównania z F126p. Podróż po mieście z czterema osobami to jednak wielka męczarnia dla wszystkich (włącznie z silniczkiem)
~arek_poeta@op.pl
Hatchback 3d 0.7 30KM 22kW
Jak na tak mały samochód, to dobra. Śmieszy mnie jak ktoś ma samochód np. o metr dłuższy i mówi, że jest wygodniejszy od Cinquecento i ma większy bagażnik.
~mariano
Hatchback 3d 0.7 30KM 22kW
Ale tylko dla pasażerów. Uznaje auto za dwu osobowe a jak ktoś chce się zabrać to na własną prożbe i nie przestawiam fotela mówie dwie osoby.
~damik22
Hatchback 3d 0.7 30KM 22kW
Jak na taki mały samochodzik to naprawdę dużo miejsca ! Oczywiście nie porównujemy tu tego samochodu do V70 :)))