Lista ocen Fiat Cinquecento 0.7 30KM 22kW 1991-1996 (219) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 199 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~eosrulez
Hatchback 3d 0.7 30KM 22kW
Auto generalnie "najrozsądniej" maksymalnie 3 osobowe - 2 z przodu, jeden pośrodku, ewentualnie 2 dorosłych i jedno dziecko. W więcej osób auto nie dość, że traci trochę na "sile" to pasażerowie z tyłu nawet w 2 będa narzekać na brak miejsca, a szczególnie po odsunięciu foteli przez kierowcę i pasażera (sam mam ponad 180 cm wzrostu i muszę mieć odsunięty fotel maksymalnie do tyłu). Tak jeżdżąc samemu, ewentualnie z jednym...
~Błyskawica
Hatchback 3d 0.7 30KM 22kW
Jak na tak mały samochód to przestrzeni jest całkiem dużo. Trochę się najeździłem z 5 osobami i te jakoś specjalnie nie narzekały na brak miejsca (Być może dlatego że byli alkoholem znieczuleni:P). Z przodu dla pasażera jest bardzo dużo miejsca na nogi. Wysocy ludzie nie powinny mieć problemów z jazdą (Z wsiadaniem czy wysiadaniem już ciężko bo wkońcu jest 2 drzwiowe). Z tico niema porównania. Bagażnik jest ogromny! Przy złożeniu tylnych...
~d4mi4n
Hatchback 3d 0.7 30KM 22kW
Samochód bardzo wygodny dla 2-3 osób. Z przodu kierowca ma dość dużo miejsca. Żadne plastiki nie ograniczają nóg. Mam 177cm wzrostu i normalną budowę oraz noszę buty 44 ( szerokie skate\'y ) - nie mam problemów z naciskaniem dwóch pedałów na raz. Fotel odsunięty na 2/3 i się mieszczę. Pasażer z przodu po odsunięciu fotela na maksa do tyłu, ma tak dużo miejsca z przodu, że ze spokojem może wyciągnąć nogi do przodu i tak nie dostanie do końca.
~Jacek
Hatchback 3d 0.7 30KM 22kW
Wsiadanie i wysiadanie bardzo łatwe za sprawą oddalonej kierownicy, ale pedały mogłyby być dalej, jestem wysoki, więc kierownicę JEDNAK mógłbym mieć bliżej względem pedałów, pasowałoby założyć nabę i byłoby OK. Z tyłu miejsca wystarczająco dla osób do 1,6m wzrostu:) Bagażnik symboliczny, zawsze składam siedzenia jak trzeba przewieźć coś większego. Dla osób siedzących z przodu miejsca jest wystarczająco dużo (Daewoo Tico jest mniejsze).
~MaciekK84
Hatchback 3d 0.7 30KM 22kW
Jak na zewnętrzną wielkość samochodu jest dobrze, a z przodu-rewelacja. W większych autach z racji bardziej rozwiniętej zabudowy plastikami bywa ciaśniej. Mam prawie 180 cm wzrostu i za kierownicą mam zapas miejsca, pasażerów woziłem nawet ponad 2-metrowych i się mieścili. Z tyłu 2 osoby się w miarę mieszczą, jedynie jak przedni fotel cofnięto na max. mało miejsca na nogi.
~Radek
Hatchback 3d 0.7 30KM 22kW
Kierowca oraz pasażer na przednim siedzeniu mają sporo miejsca, gorzej, jeżli do tyłu wsiądąkolejni pasażerowie w ilości dwóch, lub nie daj boże trzech! W tyle nie mamy co liczyćjna jaką kolwiek przestrzeń. Ledwo się mieszczą dwie osoby, a co jeżeli wsiądzie trzecia? Samochód zdecydowanie dla dwóch- trzech osób jeżeli chodzi o \"wygodne\" i \"komfortowe\" podróżowanie.
~emichal
Hatchback 3d 0.7 30KM 22kW
auto dla 2 osób - wtedy jest doskonale. Dla większej ilości to jest makabra. Prawa noga strasznie się męczy jeżeli ktoś siedzi z tyłu. Zapomnij o włożeniu czegoś do bagażnika! Jeżeli rezygnujesz z tylnych siedzeń to jest doskonale, przewieziesz dużą pralkę, lodówką, meble - w żadnym innym samochodzie nie wejdą tak duże przedmioty - inne samochody są zbyt niskie.
~Winchester
Hatchback 3d 0.7 30KM 22kW
OKROPNOŚĆ!!! Mimo tego ze kiedys przewiozlem nim 2 biurka, raz 4 pary drzwi, raz pelno drzewek do ogrodka, to i tak malo miejsca. Przy moim wzroscie 185cm, jak sie odsune fotelem do samego konca, to rece ledwo siegaja do kierownicy, przez to zaczalem sie garbic... . Pedaly sa zbyt blisko siebie!!! TRAGEDIA. "Auto" 2 - osobowe i pies lub bagaze :).
~cvf
Hatchback 3d 0.7 30KM 22kW
To dość kontrowersyjna kategoria!!! Bo np. ja jeszcze sam bądź z 1 pasażerem przeważnie i w przodzie jest naprawdę wystarczająco dużo miejsca!!! A co do tyłu no cóż, ja np. nie jestem zbyt wysoki czyli nie mam na maxa odsuniętego fotela a wiec i z tyłu da się spokojnie podróżować! Oczywiście w 4 to max! W 5 to już przesada!!!
~Użytkownik
Hatchback 3d 0.7 30KM 22kW
Mimo że samochodzik nie jest pokaźnych rozmiarów (co bardzo ułatwia parkowanie), nie jest wcale przesadnie ciasny. W cztery dorosłe osoby można w miarę swobodnie podróżować, w pięć już jest trochę ciasno. We dwie luksus, na miejscu pasażera, pod maksymalnym odsunięciu fotela można założyć nogę na nogę.