Lista ocen Fiat Cinquecento 0.9 i.e. S 39KM 29kW 1991-1998 (360)

1,9
~Motorbreath
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Fiat Cinquecento?! Dobry samochod?! ahahhahaha, miałem to dziadostwo rąbało się dosłownie wszystko, wypad na parking i czy odpali to była loteria, wypad w dłuższą trasę również, trzeba go było pchać i może zapalił za 5 razem ale często bywało że nie odpalał w ogóle.Mechanicy często sami nie wiedzieli co się z tym samochodem dzieje, specjalista elektryk mówi że odkąd pracuje nigdy nie widział takiego samochodu, naprawiło się jedną rzecz, padała...
~vecto@interia.pl
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Fiat Cinquecento 899 z gaźnikiem rocznik 1994 (uwaga do Administratora - na tej stronie jest błąd sugerujący lata produkcji tej wersji 1991-1993), 41 KM, przebieg 136700 km. Kupiłem to auto rok temu za 2000. Poprzedni właściciele nic przy nim nie robili, więc musiałem dołożyć ponad drugie tyle, by doprowadzić Cienkusia do porządku. Wielki PLUS - nigdy od momentu zakupu nie odmówił posłuszeństwa, a naprawy robię powoli i sukcesywnie, w miarę...
2,9
~Kołacz
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Auto tylko przeciętne, ma swoje duże zalety, takie jak: łatwość w parkowaniu, zwinność, niska cena, tanie części. Ma też wady: wiele egzemplarzy ulega mijającemu czasowi-pokrywa się rdzą. Największa wada popularnego w Polsce \"cienkiego\" to bezpieczeństwo, a raczej jego brak, o jakichkolwiek strefach kontrolowanego możemy zapomnieć, airbagi? zapomnijcie!
3,7
~pafka
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Jest to dobra propozycja na pierwsze auto, żeby młody kierowca zapoznał się z motoryzacją. W takim właśnie celu nabyłem \"cieniaska\", i muszę przyznać, że swoją rolę spełnił znakomicie. Największym plusem tego auta jest rewelacyjna widoczność (nawet początkujący kierowca nie potrzebuje tu czujników parkowania), i dosyć niskie koszty utrzymania.
4,1
~elbandit1@gmail.com
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Krótko: nie jest to cud, ale i tak go kocham i w planach na razie nie mam jego sprzedaży
3,8
~Łukasz89
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Cieniasek to moje pierwsze auto i jestem z Niego zadowolony:) NAstepne planowane auto w bliskiej przyszłosći to Honda CRX 130konna:) Moja ocena to 4
3,2
~klawik_16@wp.pl
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Idealny dla studenta... tani i tani... komfort jazdy da się przeżyć
4,1
~Rafał
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Jest to fajne auto za niewielkie pieniądze, idealne do miasta, dojazdy do pracy, parkowanie pod supermarketem (ewentualne wgniecenia i zarysowania mniej bolą). Trasa nie jest większym problemem. Dużym minusem tego auta jest kiepska troska o bezpieczeństwo podróżujących dlatego i tylko dlatego nie kupiłbym tego auta jeszcze raz. Najodpowiedniejsza funkcja dla tego auta to drugie auto w domu do trudniejszych miejskich zadań.
~rafał
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
1.1 to nie jest ale to w porówaniu do 704 to jak niebo i ziemia. Sprawdzona jeszcze z lat 80-tych jednostka (wtedy 903cm3) z łańcuchem rozrządu (bardzo żywotnym). Plus za pojemnośc 899 a nie 903, dzięki czemu mieścimy się w mniejszej stawce podatkowej. Silniczek ma dosyć wysoką kulturę pracy 4 cylindry pokazują rzywotność, ale trzeba go kręcić do wysokich obrotów, do spokojnej jazdy miejskiej i poza miasta, wystarcza w 100%. (Silnik)
~zdzlip
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
B.tanie części.Jeżeli ktoś ma czas i trochę wiedzy, większość rzeczy może sam zrobić.B.polecam zmodyfikowanego chipa-cena ok. 100 zł.Spalanie spada o ok. 0,5 l.Podnosi moment obrotowy. Zwiększa max.prędkość obrotów o 300. Nie wiem jak to wpłynie na trwałość silnika-ale podobno nie ma żadnego wpływu. Przydatne w jakichś sytuacjach krytycznych. Te 2-3 KM może czasami się przydać.Zdecydowany plus za blachę.