Lista ocen Fiat Cinquecento 0.9 i.e. S 39KM 29kW 1991-1998 (360)

~S.A.
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
egzemplarze z silnikami 0.7 (roczniki do 95 - bez pseudodopalacza katalitycznego i pseudogaźnikowtrysku) 0.9 a zwłaszcza 1.1 mogą służyć dłuuugo jako bardzo fajne autka miejskie, (w trasę również - bez jakiegokolwiek porównania z 126)
~Użytkownik
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Jestem zachwycony tym silnikiem. Elastyczność na satysfakcjonującym poziomie, piątka przy 60 km/h bez jakichkolwiek problemów i można jakoś przyspieszać. Przyspieszenie w zakresie 100-120 km/h na piątce, sprawia sporo przyjemności. Kultura pracy poprawna, nie ma problemu z uruchamianiem samochodu nawet poniżej -20 stopni. (Silnik)
~Asia
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Wg mnie doskonałe autko dla młodych ludzi. Nie pali duzo, części tanie no i przyspieszenie 900 w porównaniu z 700 zadowalające.
3,8
~tomek10
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
..... to delikatny samochodzik, trudno nim wyprzedzać,jednak na 4-ce przy 100 km/h dostaje kopa, autko wygodne jak dla mnie -wszędzie blisko. Mam problem z założeniem anteny CB, nie ma gdzie za bardzo .... cc dobry jest do małych wypraw. Trzeba sumiennie dbać i myśleć przed ´złym´ czasem, trudno zimą zagrzać silnik, sporo wtedy pali paliwa ok. 7-8l /100 km po mieście. Uchylne szyby z tyłu to jak na tą cenę komfort. Samochód ma...
2,9
~Majorka, majorka99@tlen.pl
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
"od nowości" "ciągle coś". Myślę, że wiekszośc problemów, które miałam z cieniasem było spowodowane tym, że parokrotnie próbowano mi go ukraść. Efekt...rozwalona stacyjka, zamki itp itd i tak już leci jak domino. Pare osób stwierdziło, że jest "pechowy" i radziło aby się go pozbyć.Pozostał i mi dobrze służy. Oby tak dalej. Niby ciągle coś przy nim robię ale chyba kazdy "stary" samochód tego wymaga. wszystko się zuzywa i wymaga napraw. Póki co...
~Krzycho90
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Silnik w Cinquecento 900 na wtrysku jest zaskakująco dynamiczny, fajnie się wkręca na obroty, nie jest przesadnie głośny. Ze względu na jednopunktowy wtrysk (SPI) nie ma zabawy ze ssaniem, zalewaniem silnika itd. (Silnik)
3,2
~Traun
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Mam zamiar nim jeździć aż się rozpadnie (zostawie go jako samochód dla żony) bo jest zadbany i sprawny i ekonomiczny a wart wg cen rynkowych 3,5-4 tyś zł a za tyle to można co najwyzej dobry rower kupić... Gorąco polecam dla młodych, studentów dorobkiewiczów itp. małe tanie ale pozwala się dotoczyć do pracy, na zakupy czy na wycieczkę ..
3,7
~krzysiek86
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Mam 13 letniego CC 900 i polubiłem ten samochód ale to nie wyścigówka i czasem byle jaki samochód jest na światłach szybszy. Koszty napraw nie są duże i większość napraw można zrobić samemu a sam więcej włożyłem w upiększenie samochodu w postaci wyciszenia wnętrza, lepszego radia, dodatkowego obrotomierza oraz halogenów i spojlera.
~Marcin Jastrzębie
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
w miare ekonomiczna konserwa niestety tylko dla kawalerów
~Przemek premator@wp.pl
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
jak jedziesz samemu to możesz nieźle odstawić sąsiadów na światłach :)), na dwóch pierwszych biegach masz niezłe odejście, trójka tak sobie, a 4 i 5 to biegi tzw. ekonomiczne (znaczy : niesportowe) (Silnik)