Lista ocen Fiat Cinquecento 0.9 i.e. S 39KM 29kW 1991-1998 (156) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 204 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzycho90
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Dobrze :) nie ma rewelacyjnej wygody ale nie jest źle. Mimo małego rozstawu osi, drgania z kolein nie są bardzo mocno odczuwane. Mój CC ma nowe sprężyny, amortyzatory też są w dobrym stanie więc jest dobrze :) Ogromną zaletą CC jest malutki promień skrętu.
~JaM
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Samochód prowadzi się dobrze pod warunkiem, że wszystko jest sprawne. A o to ciężko, bo na polskich drogach szybko padają amortyzatory - chyba za słabe nawet jak na tak lekkie auto. Samochód mółgby też aż tak bardzo nie przechylać się na zakrętach.
~Velderx
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Strasznie buja na zakrętach... Słabo trzyma się drogi... Przy mijaniu z większymi autami buja jak ***... Jest zbyt lekki... Ogólnie nie można spodziewać się niczego więcej kupując auto w tej cenie i wielkości... :)
~Traun
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Może być ale jego trawłośc jest żenująca przejechałem przez 3 lata 30000 km i dwa razy zmieniałem z tył amortyzatory...ale pozatym to raczej nic się w nim nie psuje, nie rdzewieje, silnik jak igła oleju nic nie bierze...
~Marcin Jastrzębie
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
dałem 4 bo chodz amorki w tym aucie nie maja za długiej żywotności należy mu sie duży plus za promień zawracania ok 8.5 metra mam teraz reno clio i wiem co to znaczy słaby skręt clio potrzebuje A4 żeby zawrócić
~klawik_16@wp.pl
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Prowadzi się dobrze, szególnie po mieście, łatwo się nim gdzieś wpasować, jednak branie zakrętów z nadmierną prędkością to kretynizm, ten samochodzik jest za lekki za krótki za wąski by jeździć nim szybko...
~paweltop
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Całkiem komfortowo zestrojone zawieszenie. W zakrętach niestety kiepskie. Mocno przechyla się nadwozie. Mimo braku wspomagania lekko pracująca kierownica. Hamulce co najwyzej przeciętne.
~Fabian269
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Jest ok jak na 3metry długosci jezdzi przyzwoicie nie przekraczając 100kmh , co 10 tys trzeba jakąś gumeczke w zawieszeniu wymienic ale nie jest drogo. To mikroskopijny fiat nie oczekujmy cudów
~kostekzabrze
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Auto kapitalnie się prowadzi w zakrętach. Nie przechyla się i świetnie się trzyma drogi. Kierownica po prostu reaguje na każde muśnięcie jakby miała wspomaganie.
Dziennik kosztów dla Fiat Cinquecento 0.9 i.e. S 39KM 29kW
6,8
8,1
~Marcin_Radom
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Jak na fiata przystało wychyla sie nadmiernie na zakrętach. Nietrzyma się drogi. Zawieszenie ujdzie w tłoku. Ja juz swoje wymieniłem i jak narazie jest wszystko ok.