Lista ocen Fiat Cinquecento 0.9 i.e. S 39KM 29kW 1991-1998 (156) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 204 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rakieta ;D
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
No niestety, jak jedzie sie po nierównej drodze to wszyscy w aucie podskakują, ale za to dobrze sie trzyma na zakrętach.
~renia88
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Jadąc po kostce brukowej, mleko które przed chwilą kupiłam zamienia się w masło.. Nie radzi sobie z polskimi drogami niestety...
~Sebek
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
ogolnie ok, ale stach szybko jechac po naszych drogach ( dziury i koleiny) w zakręty wchodzić lepiej z mała predkościa
~GrzeG
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
do 80 km/h można jechać bez stresu. Powyżej już bardzo skocze. Jechałem 140 i myślałem że osiągam prędkość światła;)
~Dano
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
No tu jest troche niewesolo auto kladzie sie na zakretach i powiem szczerze ze boje sie szybko wejsc w zakret . Gdyby go obnizyc...
~Mart
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Pięknie trzyma się drogi. Przy zachowaniu rozsądku w jeździe po polskich drogach służy naprawdę bardzo dobrze.
~Daro "szczesliwy" posiadacz :)
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Troszke za mieki kladzie sie na lukach nawet przy stosunkowo wolnej jezdzie, bardzo odczuwalne wszystkie wyboje i nierównosci.
~Szymek
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Układ jezdny zapewnia stosunkowo dobry komfort podróżowania. Krótka żywotność amortyzatorów (do ok. 30 tys. km)
~Mariusz Ciszczoń
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Strasznie nerwowy na szybkich zakrętach (podsterowny ,ale lubi od czasu do czasu zażucić tyłem), ogólnie nie jest żle
~flap84@yahoo.com
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
standartowo za mieki (przechyly nadwozia w zakretach - ZNACZNE) ale po wymianie sprezyn na progresywne - BAJKA!! :wklejony w ziemie