Lista ocen Fiat Cinquecento 1.1 Sporting 54KM 40kW 1994-1998 (110)

3,7
~kawonzsuetam
Hatchback 3d 1.1 Sporting 54KM 40kW
Samochód przede wszystkim jest tani w utrzymaniu. Niewiele pali, części są tnie i rzadko się psuje. Tyle można powiedzieć o nim dobrego. Swój egzemplarz kupiłem jako nowy i jest ze mną przez 14 lat i 315 000 km. Najpierw był drugim, potem trzecim autem w rodzinie. BARDZO odporny na korozję. Fajnie się nim jeździ, ale tak do 1,5 godziny. Potem męczy.
4,1
~kristofsgardens@yahoo.co.uk
Hatchback 3d 1.1 Sporting 54KM 40kW
To byl moj drugi samochod, po maluchu nieprawdopodobny skok, ogrzewanie, skorzana kierownica skorzana galka zmiany biegow, czerwony kolor, alu, czerwone pasy, obrotomierz itd autko dawalo duzo frajdy z jazdy, mam z nim wiele milych wspomnien i zawsze dowiozl mnie do celu podrozy, nigdy nie jezdzilem nim wolno (hetmanska Poznan 150 km/h)
3,2
~giant
Hatchback 3d 1.1 Sporting 54KM 40kW
Posiadam wersje Soleil z rozsuwanym szmacianym dachem.Dach lekko sparciały i przydałobysię go odnowić.Poza tym od auta w wersji (bądź co bądź) sportowej oczekiwałem czegoś więcej.Jeżdże nim miesiąc i tak się zastanawiam jak dopiero muszą jeździć słabsze wersje.Auto może zadowolić jak się człowiek przesiada z malucha.Ale wystarczy tylko,że rok czasu pojeździłem całkiem seryjnym/cywilnym Civic\'iem (nie mówie już o CRXie) i już sportowy CC...
~Paweł - woj. lubuskie
Hatchback 3d 1.1 Sporting 54KM 40kW
Ogolnie jestem baaardzo zadowolony, duzo ludzi pisze zle opinie o tych autach, ale ja mam naprawde dobry egzemplarz i nie zaluje, ze go kupilem. Polecam mlodym bezdzietnym ludziom. Autko zwinne, ekonomiczne, nawet poza miastem mozna pozadzierac nosa z innymi autkami, osiagi zadowalajace, na dlugiej prostej bez problemu pojdzie 170km/h :))
2,9
~waldemar
Hatchback 3d 1.1 Sporting 54KM 40kW
Chyab dobrze. Zwinne po mieście, fajnie się tym jeździ, nie jest, aż tak drogie, ale i nie jest ekonomiczne. Za dużo pali (jak dla mnie) co jest szczególnie widoczne przy autach o mniejszym spalaniu a nieporównywalnie większej mocy. Mimo to nie narzekam
3,3
~Łabster labsta@poczta.of.pl
Hatchback 3d 1.1 Sporting 54KM 40kW
Dużo się psuje...co może irytować ale bardzo miło się prowadzi daje dużo przyjemności na wysokich obrotach...zawija asfalt spod kół (przedni napęd)...można zawijać na ręcznym ale nie na zbyt wysokich prędkościach (bezpieczne do 50 km/h) potem wywrotny (seicento też)...fotele kubełkowe (jeden się złamał)...ale można się ścigać na 1/8 mili...silnik daje się łatwo podrasować...na niezmienionym silniku 175 km/h na autostradzie...
~Dominik felixo@box43.gnet.pl
Hatchback 3d 1.1 Sporting 54KM 40kW
CC Sportinga nie moża porównywać z innymi modelami. Poza nazwą jest to zupełnie coś innego. Dynamiczny szybki, nowoczesny, niezawodny silnik z wtryskiem i dodatkowe elementy tworzą wspaniałe autko. Mam je już dłuższy czas, a nadal jestem oczarowany jego możliwościami. Idealny jako pierwszy samochodzik. Dla 4 osobowej rodziny za mały, ale dwóch rewelacyjnie. Rocznik 96, a zero korozji i poważniejszych napraw, awarii. Jeżeli myślicie o małym...
~bob_best
Hatchback 3d 1.1 Sporting 54KM 40kW
Ogolnie uwazam ze jak na autko za taka kase nie mozna miec wieszych zastrzezen! Ja jestem b. zadowolony, w porownaniu z innymi CC (900 o ok 1000zl tansza) wypada na prawde super i warto dolozyc! Autko raczej dla mlodych ludzi (te czerwone pasy.... :>), choc nie tylko! Nie polecam raczej rodzinom - niewielkie rozmiary, poza tym CC bardzo czuje ile jest osob "na pokladzie"!
3,5
~Qvadrat
Hatchback 3d 1.1 Sporting 54KM 40kW
mimo ze wszedzie dawale 3, uwazam ze auto ogolnie zasluguje na 4... juz je polubilem i dostaje to 4 tak poniekad po znajomosci ;-P
3,7
~Francuz_44
Hatchback 3d 1.1 Sporting 54KM 40kW
Idealne na miasto, dostateczne w trasie (Polska - no cóż...). Jedyne Cinquecento ze słusznym silnikiem.