Lista ocen Fiat Croma II (112) - Ergonomia

Na liście zabraknie 100 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł Drozd
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Bez zarzutu. Nie dostrzegam problemów z hamulcem ręcznym. Za to butelka na siedzeniu pasażera potrafi uderzyć w kluczyk i wyłączyć silnik (i światła)
~Toper
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
Od zawsze jeżdżę włoszczyzną, więc dla mnie wszystko jest pod ręką. Moim zdaniem, bardzo wygodna jest obsługa nawigacji i komputera.
~piotr
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
ogólnie dobrze ale schowki w drzwiach niepraktyczne, jedynie ten środkowy klimatyzowany. Fajna sprawa jest podójna podłoga bagaznika
~Imperator Et Dominus
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
Wszystko na swoim miejscu. Bardzo wygodny dostęp do kokpitu. Jedynie lewarek od skrzyni jest za blisko panelu sterowania nawiewami.
~ascars
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
po prostu fiat siedzi się jak na dobrej kanapie duże fotele, długie siedziskawysokie oparcia wszysko pod ręką i tam gdzie ma być
~Marek
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
brakuje schowków i miejsca na napoje, jest w tunelu środkowym niby jedno miejsce na małe butelki czy picie ale to za mało
~to mój 1 fiat
Kombi 1.8 16v 140KM 103kW
Wszystko co niezbędne do jazdy jest w wersji podstawowej, jest również duży zakres dodatkowego wyposażenie jak ktoś to lubi. OK
~Robert
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Do ręcznego juzprzywykłem, bardziej doskwiera mi brak spotykanych w innych autach uchwytów na napoje (niby jest ale niepraktyczny)
~Toka93
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
Brak dobrze trzymających uchwytów na kubki oraz jak na auto tej wielkości brak schowków.
Dziennik kosztów dla Fiat Croma II
10,4
~Adam
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Wszystko pod ręką tak jak tego można sobie oczekiwać. Mogło by być więcej małych schowków.