Lista ocen Fiat Croma II 1.9 16v Multijet 150KM 110kW 2005-2010 (65) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 61 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł Drozd
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Dobre auto ale za niemałą cenę. Za taką cenę stanowczo zbyt częsty kontakt z serwisem. Drobne konstrukcyjne niedopatrzenia, które irytują: -osłona szyny fotela kierowcy ma taki kształt, że zaczepia się o nią przy wysiadaniu. -woda z przedniej szyby spływa na boczną szybę kierowcy; brudny zaciek ogranicza widoczność przez pół zimy.
~Bełik
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Za tę cenę takie wyposażenie(klima dwustrefowa automatyczna, samochód czyta smsy itd mozna dzwonic mowiac do auta wybierac nr glosowo itd, nagrzewnica po odpaleniu w zime odrazu ciepło przytrzymanie hamulca gdy ruszamy ze wzniesienia i duzo innych) i motor. Stosunek jakosc cena dałbym 6 gwiazdek jak by sie dało
~Marek
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
3 lata temu kupiłem bezwypadkowe auto z 2007 roku z udokumentowanym w aso przebiegiem 141tys.km za 18 tys. zł. Dodam że autko było z polskiego salonu a data pierwszej rejestracji to 12.2008. Wątpię żeby można było kupić pewne auto tych rozmiarów w lepszej cenie.
~kamillo.kamillo@interia.pl
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Kupiłem samochód 5-letni, bo na nową Cromę mnie nie stać. Zapłaciłem w Niemczech 8.000 euro + opłaty. Jestem bardzo zadowolony z tego samochodu. Naprawdę rewelka. Mam wersję EMOTION. Gdybym chciał takie wyposażenie przy innych chodliwych markach, na pewno nie mógłbym sobie pozwolić.
~Mariusz
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Auto zakupiłem z wyprzedaży rocznika 2008. Ale nie w Polsce. Polskie salony są jeszcze w epoce kamienia łupanego z takimi promocjami. Moja Croma ma wyposażenie tzw full wypas dla Niemców, a zakupiona zakupiona została w cenie modelu przecietnie wyposażonego dla salonów w Polsce.
~tatafranka
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Jakość do ceny super zwłaszcza na rynku wtórnym. Trochę szukałem i znalazłem. moja \"CROMKA\" wyniosła mnie z opłatami 24 tyś. + rejestracja i ubezpieczenie. Nie należy się bać auta z WŁOCH. Nasi rodzimi handlarze głownie stamtąd je ściągają.
~cigiel
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Auto klasy wyższej-średniej z drugiej ręki można dostać za 1/3 pierwotnej wartości. Klientom ciężko się było przełamać do ceny auta nowego. Ale wyposażenie i komfort niestety kosztują, w innych markach za takie wyposażenie płaci się nieporównywalnie więcej.
~kris
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
B. komfortowe auto (wersja EMOTION), za tą cenę nie kupi się tak świetnego samochodu innej marki. W środku nie słychać silnika, duża przestrzeń dla pasażerów. Kapitalna dynamika zachęca, niestety, do ostrej jazdy. Trochę zbyt mały bagażnik (500l).
~oklauso
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
bardzo niedoceniane auto od producenta o nienajlepszej opinii równa się świetny zakup i zapewne problemy przy odsprzedaży; części dostępne i ceny w normie; silnik używany przez kilka innych firm, znany i rozpracowany przez mechaników
~cromiarz
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Na rynku wtórnym to z pewnością jedna z absolutnie najciekawszych ofert. Za niskie pieniądze można mieć kawał solidnego, komfortowego, dużego, dynamicznego, ekonomicznego, w miarę młodego auta z niewygórowanym przebiegiem.