Lista ocen Fiat Doblo I 1.9 JTD 101KM 74kW 2000-2006 (65) - Widoczność

Na liście zabraknie 55 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Igrek
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
Tu jest naprawdę dobrze,pomimo że to wersja z kratką i mam przyciemnione szyby, boczne lusterka zapewniają wszystko co potrzebne. Mały minus za brak możliwości przekręcania osłon przeciwsłonecznych na boki - rodem z minionej epoki
~Acher
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
troche za grube slupki przednie , jak jeszcze zalozylem owiefki bylo gorzej , slupek po stronie kierowcy to nie problem ale ten po prawej stronie przeszkadza , dlatego czasem trzeba sie wychylac
~franken@interia.pl
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
KURIOZUM górne osłony p.słoneczne nie mają mozliwości obrotu na boczną szybę. Nawet w 126p i w Syrenie to było. Komuś rozum odjęło przy projekcie. Komu to przeszkadzało ?
~Hubert
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
odpowiedni kąt pochylenia przedniej szyby całkowicie redukuje problem przednich słupków,olbrzymie szyby w drzwiach przednich i potężne lusterka boczne dają wyjątkowy komfort kierowcy
~mieszas
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
Nie narzekałem. Duże lusterka. Parkowanie tyłem - banalne; przodem - trochę gorzej. Auto wysokie, przez co nie widać niskich słupków w które łatwo wjechać :(
~Ptyś
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
Jest OK , ma fajne duze lusterka i cofa sie lepiej niz zwykla osobówka . Przeszkadzaja tylko grube slupki przednich drzwi , ale mozna przywyknąć.
~Tomasz
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
Doskonała do przodu i na boki. Do tylu znacznie gorzej. A lusterka boczne to chyba jakiś żart konstruktorów. Wielkie, a niewiele widać.
~Irek
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
przód bez komentarza, tyl lusterka boczne zapewniają dobry widok - swoją drogą można było mieć jescze zmniejszające jak np w nowym ducato
~Doblas
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
Duże szyby, duże lusterka, stosunkowo wysoka pozycja kierowcy, regulacja fotela w dwóch płaszczyznach - mnie nie potrzeba więcej.
Dziennik kosztów dla Fiat Doblo I 1.9 JTD 101KM 74kW
6,4
~mulak:)
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
wysokie szyby dają rewelacyjną widocznośc dookoła dostawczaka, a duuże lusterka są wręcz idealne do parkowania.