Lista ocen Fiat Ducato II (86) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 74 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~arons@op.pl
Furgon 2.8 JTD 128KM 94kW
To jest największa wada . ogrzewanie w zimę to porażka.trudno się nagrzewa zimą ,sytuacje trochę ratuje webasto,chociaż jak się nagrzeje to aż oczy wysychają,i nie idzie ustawić temperatury pośredniej albo \'\'Sahara\'\' albo \'\'Arktyka\'\'
~Robert
Furgon 2.8 TD 122KM 90kW
Przy -10 jak długo chodzi na wolnych obrotach to leci ledwo ciepłe powietrze.(rozgrzany silnik stygnie).Natomiast podczs jazdy wszystko jest ok. Na trasie można położyć na desce plastikową butelkę z piciem i po ok 30 min napój jest gorący
~tomek slask
Furgon 2.0 109KM 80kW
silnik benzynowy sie bardzo szybko grzeje nie to co silniki dizloskie majom kłopoty z dogrzaniem w zime ogrzewanie super wentylacia kiepska jednak szyby boczne parujom niema nawiewu na szyby boczne (powazny błont)
~Hatson
Furgon 2.8 JTD 128KM 94kW
Poprzednik mial problemy z ogrzewaniem. Silnik 2.8idtd byl ciagle niedogrzany. Tutaj nagrzewa sie szybko i trzyma stala temperature. Mam klime, wiec w lecie super.
~HENIO
Furgon 2.0 100KM 74kW
no ja nazekam w zime bo mam wersie osobowom i szypko parje jak jezdze z ludzmi a na ogrzewanie nie nazekam wogule silnik sie bardzo szybko nagrzewa nie tak jak dizel powoli
~Tepik
Furgon 2.8 JTD 128KM 94kW
mam wersje z klima wiec nie narzekam:) - w lecie. W zimie oczywiscie też nie. silniczek chwile pochodzi i nie chce sie wysiadac z kabiny.
~Artur Śląsk.
Furgon 2.8 TD 122KM 90kW
Trochę długo zimą się grzeje.Wystarczy trochę pogonić i już jest ciepło. Przy mrozach proponuję przysłonić chłodnicę steropianem w rowkach na zderzaku.
~krisnos
Furgon 2.5 D 100KM 74kW
Ogrzewanie bez zastrzezen(nie parzy,jest ok).Problemy z odparowaniem przedniej sszyby, ale przy takich gabarytach to nie powinno dziwić. .
~Blue Eyes Driver
Furgon 2.0 JTD 100KM 74kW
bardzo wolno sie grzeje. W zime jest strasznie, po zrobieniu 40 km.(tyle mam do pracy) dopiero zaczyna robic sie ciepło w samochodzie. TRAGEDIA!!
~Kuba
Furgon 2.5 TDI 116KM 85kW
Ogrzewanie spisuje się dobrze do pewnych temperatur(ostatniej zimy nie było najlepiej, ale były 20-stopniowe mrozy). Auto jest przystosowane na włoskie klimaty