Lista ocen Fiat Ducato II (160)

~kaszdevil
Furgon 1.9 TD 82KM 60kW
w tej klasie najleszy chyba za taka cene czego oczekiwac warty polecenia ja juz moim przejechalem od kupna 250000 i jestem z niego zadowolny Polecam go!!!!!!!!!!!
~maciek
Furgon 2.8 TD 122KM 90kW
bardzo sztwny.. jak sportowe auto:) fajnie wchodzi w zakrety z dużą prędkościa:D (Układ jezdny)
3,8
~mac73
Furgon 2.3 JTD 110KM 81kW
rewelacyjny - bez porównania do 2.8 aż szkoda że to dostawczak (Silnik)
2,9
~johny
Furgon 2.5 D 100KM 74kW
psiadam 14 maxi 2.5 diessel poza świecami żarowymi rozrusznikiem alternatorem koncowkami wtryskow to nie da sie go zaj....c tszyma olej oraz wode a auto ma 350000 tys no to chyba nie zle (Silnik)
2,2
~Ryszard
Furgon 2.8 TD 122KM 90kW
przejechane 260000km cieknie spod wszystkich uszczelek, wtryski do wymiany,pompa wtryskowa do regeneracji (Silnik)
~pigmejek3507@poczta.onet.pl
Furgon 2.5 TDI 116KM 85kW
Silnik TDI, bardzo oszczędny i dynamiczny, średnie spalanie na poziomie 8-9 litrow oleju napędowego. Dunamika super ja na dostawczaka czy pusty czy załadowany V-160km/h bez problemu. Z laweta i autem na niej V- 150km/h !!! (Silnik)
~smyk
Furgon 1.9 TD 82KM 60kW
troszke razi ze w tym modeluz silnikiem 1,9D nie ma wspomagania kierownicy:(
~Witold Gil golfik2@wp.pl
Furgon 2.5 TDI 116KM 85kW
przy załadunku powyżej 1,5 tony czuje się brak turbo, ale poza tym o.k (Silnik)
~anetaradek@poczta.onet.pl
Furgon 2.5 TDI 116KM 85kW
ZA TĄ KASE EXTRA AUTO.W WERSI MAX BARDZO DUŻA PRZESTRZEŃ ŁADUNKOWA,115KM POZWALA NORMALNIE UŻYTKOWAĆ AUTO,PRZY NISKIM APETYCIE NA ON.TANIE CZĘŚCI EKSPLOATACYJNE .
~hstl365
Furgon 2.5 D 100KM 74kW
Porządny wół roboczy. Silnik niezniszczalny, trzeba dbać o olej, płyny i świece żarowe a będzie odpalać w najgorsze mrozy. Mój był L2H2 więc był bardzo pakowny, ładowność wysoka. Na sinliku nie robiło wielkiego wrażenia obciążenie. Spalanie akceptowalne, na trasie bezpieczenie do 100km/h. Bus bardzo zwrotny w mieście. Kłopotliwe są drobne awarie wyposażenia wnętrza, typu elektryczne szyby, ogrzewanie, centralny zamek. Technicznie auto w porządku.