Lista ocen Fiat Ducato II (160)

~Bartek
Furgon 2.8 JTD 128KM 94kW
Ogólnie opisując tego dostawczaka, jest ok. Nie wymagam od samochodu "roboczego" zbyt wiele, ale nie chcę jeździć wozem konnym. Ducato spełnia moje oczekiwania.
2,5
~yah
Furgon 2.3 JTD 110KM 81kW
silnik nie sprawia kłopotów pomimo wieku i przebiegu (Silnik)
~darass
Furgon 2.8 TD 122KM 90kW
Samochód ma bardzo dynamiczny silnik, dobre zawieszenie i nigdy mnie nie zawiódł poza "piątką" i rozrusznikiem(kilka razy) To jest moje czwarte ducato, które pomału wykańczam (500tyśkm) i teraz myśle o nowym busie. Rzecz jasna DUCATO 2,8 JTD
~Rufio asterokna@poczta.onet.pl
Furgon 2.8 TD 122KM 90kW
Wersja po liftingu przodu i wnętrza prezentuje się nieźle, cichy, dynamiczny i posiada 2 lata gwarancji dużą ładowność
~Paweł w Gazie
Furgon 2.0 LPG 110KM 81kW
Silnik za słaby do tej budy. Ten sam motor co w Peugocie 406,605. Tylko problem jest w osprzęcie. francuzy były na osprzęcie boscha a fiat na Magneto Marelli i ciężko o niekture części (Silnik)
~Blue Eyes Driver
Furgon 2.0 JTD 100KM 74kW
silniczek pracuje idealnie. Wszystko tak jak byc powinno=] (Silnik)
~raider
Furgon 2.3 JTD 110KM 81kW
jestem oszczędny w wystawianiu ocen najechałem 30 tysiaków i poza tym lewarkiem zmiany biegów w pozycji 2 i 4 to tak naprawdę niemam się do czego przyczepić:))) polecam auto :) kupiłem je w salonie i jeszcze nie ma roku za miesiąc 1 przegląd :)trochę je katuję he he
~spider camper
Furgon 2.5 D 100KM 74kW
super auto wspaniały design silnik w tej wersji słaby brak turbiny wspaniała przestrzeń ładunkowa niestety 4 metry nie wsadzi auto prowadzi się rewelacyjnie biegi joystik bardzo dobre rozwiązanie Niemieckie dostawczaki miały biegi w podłodze metrowa wajch w której ciężko było wybrać odpowiedni bieg a kosztowały 40% drożej oprócz tego zero rdzy w porównaniu do Niemieckierj konkuręcji
3,5
~r.wieczorek@wp.pl
Furgon 2.3 JTD 110KM 81kW
Liczyłem na więcej,uciążliwe są drobiazgi (uszkodzony podnośnik koła zap,wymiana zacisku hamulcowego czy te nieszczęsne stuki z przedniego zawieszenia) co przy tym przebiegu nie powinno mieć miejsca.Są jednak i plusy (cicho,szybko i tanio-koszt paliwa) oraz cena zakupu nowego samochodu.
3,6
~lulacz
Furgon 2.5 TDI 116KM 85kW
ogólnie auto godne zainteresowania,duża przestrzeń ładunkowa(maxi),moja ładowność to 1551kg,ale wiozłem 2,5 tony bez wizualnego przeciążenia. Szkoda, że przy tej ładowności mam tylko 1600kg na haku,a moje DMC to równe 3.5 tony i muszę płacić podatek od środka transportu.