Lista ocen Fiat Ducato II (160)

~grzegorz
Furgon 2.8 TD 122KM 90kW
jestem zadowolony chociaż DUCATO ma kilka niedociągnięć z jednej str dużę boczne drzwi są bardzo praktycze a le za słabe klamki maja i szybko sie wyrabiaja rolki
~andrew12125@tlen.pl
Furgon 2.8 D 130KM 96kW
tani w utrzymaniu i niezawodny oprocz wyzej wymienionych usterek ktore sa jednak do przewidzenia i zdarzaja sie w kazdym aucie(akumulator) troche glosny w srodku i malo elastyczny silnik w porownaniu do Sprintera ale 160km/h tez pojedzie i zdecydowanie taniej niz Sprinterem
3,2
~fuck@y.pl
Furgon 2.8 TD 122KM 90kW
rozpędza się do 150km/h przy przebiegu 450000 ze świateł startuje jak rakieta. Prowadzenie auta jest naprawdę przyzwoite. Głośny silnik, ale przy tym przebiegu nie ma się co dziwić. Hamulce z tyłu bębny, przód wentylowane tarcze dają radę, ale hamowanie ze 150 załadowanym busem kończy się przepaleniem tarcz i rozsypaniem klocków, w końcu to duża masa. duże lusterka, widoczność dobra, brak 3 światła stop. W wersji maxi są przeciwmgielne.... (Silnik)
3,4
~robert łódź
Furgon 2.3 JTD 110KM 81kW
wiekszych zastrzeżeń niemam tylko co 167000 awaria pompy wtryskowej (wysokiego ciśnienia) ekonomiczny i brak innych awarii (Silnik)
~Rafał
Furgon 2.8 TD 122KM 90kW
Bardzo elastyczny, świetna skrzynia (przełożenia). (Silnik)
3,5
~bartox
Furgon 1.9 TD 82KM 60kW
Ale pozatym jest dobrze. Lać i jechać. Silniki bez turbo są mulaste ale nie do zajezdzenia
3,6
~wywyg@wp.pl
Furgon 2.8 TD 122KM 90kW
generalnie "jak się jeździ to się psuje!" trzeba coś czasami do wozu dołożyć czy to będzie sprinter czy vw, każdy ma swoje zalety i wady za te pieniądze nie kupicie chyba sprintera z tego roku a jak już kupicie , no to tylko wspłóczuć jaki on bedzie...
~Paweł
Furgon 2.5 TDI 116KM 85kW
Samochód kupiłem w 2013 roku z przebiegiem 200 tys. km, od tej pory w ciągu ponad 8 lat eksploatacji zrobiłem nim 391 tys. km, chwalę ten samochód za dobry silnik oraz niskie spalanie podczas miejskiej i autostradowej jazdy, jedyną słabą stroną samochodu jest blacha, która lubi sobie zardzewieć.
3,4
~Emek
Furgon 2.8 TD 122KM 90kW
Całkiem dobry busik polecam ducsa mam 2 10 1.9d ni do zajezdzenia i 14 2.8 idtd ekonomiczny silnik i malo wadliwy.
~robert
Furgon 2.3 JTD 110KM 81kW
Moim zdamiem dobrze zestopniowana, jedynie dwójka czsem zgrzytnie (Skrzynia biegów)