Lista ocen Fiat Ducato II (160)

~squash90
Furgon 2.8 JTD 128KM 94kW
Spalanie na dobrym poziomie. Awaryjność znośna. Wygoda dla kierowcy słaba. Auto ma swoją duszę. Koncern Ducato powinien do dnia dzisiejszego produkować ten model w niezmienionym stanie. Z chęcią bym kupił takiego świeżaka z salonu.
3,7
~Tomek
Furgon 2.3 JTD 110KM 81kW
Kupiłem zadbany egzemplarz z przebiegiem 250tys, obecnie ma 400tys, nie bierze ani grama oleju, nie dymi, niskie spalanie, elastyczny i cichy, dobrze sie podrużuje
~tomi23
Furgon 2.8 TD 146KM 107kW
Silnik 2.8 turbo ok mam uto z zabudową także nie wyobrażam sobie innego silnika (Silnik)
~DRIVER
Furgon 2.0 JTD 100KM 74kW
Prawie ze idealny do tego samochodu (wersja furgon 11).dobrze ciągnie i jak sie jezdzi z niedużymi ciężarami to napewno wystarczy.Jezdziłem 2.3 jtd który jest jednak dużo mocniejszy.Prędkość max 150kmh (Silnik)
~chawier
Furgon 2.5 D 100KM 74kW
silnik igiełka bezawaryjny i bezproblemowy trochę mało kucyków ale to był własny wybór (Silnik)
~kk007
Furgon 2.8 TD 122KM 90kW
Dobry samochód. Nie trzeba pilnować w nocy jak Sprinterów i nie trzeba odpalać jak Żuków :D hehe Do tego piękny wygląd i wytrzymałość na kg, szczególnie nowy model ´nie siada´ pod ciezarem tak jak poprzednia buda.
4,1
~Karol
Furgon 2.8 TD 122KM 90kW
Fiata Ducato kupiłem do wożenia drobnego AGD i wszelakiego sprzętu, jak się okazuje, Ducato jest mega pakownym autem niż konkurencja, 122 KM na spokojnie wystarcza do rozpędzenia dużego dostawczaka, w przeciągu roku wymieniałem tylko podstawowe elementy eksploatacyjne.
3,3
~ducato 03
Furgon 2.8 TD 122KM 90kW
tani samochod i w miare maloawaryjny,nie jezdzilem niczym innym wiec sie nie wypowiadam,a ci co wypowiadaja sie w samych superlatywach po 30tys przbiegu to mnie smiesza, po takim przebiegu to sie moze motorynka popsuc
~memus
Furgon 2.8 TD 146KM 107kW
wszystko ok troszke mi sie zdaje ze słąbszy nirz 2,8 ijtd (Silnik)

Usterki Fiat Ducato II

Fiat Ducato II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,7
~Maciek
Furgon 2.8 TD 122KM 90kW
Jestem zadowolony! Ale jest pewien szkopuł- trudno go rozgrzać do temp. roboczej, co widać pozasłanianych notorycznie chłodnicach. (Silnik)