Ocena kierowcy - Fiat Ducato III Furgon krótki

''szczęśliwy'' posiadacz tego cacka, 15 lat temu
Silnik 2.2 Multijet 100KM 74kW
Rok produkcji 2007
Fiat Ducato III Furgon krótki 2.2 Multijet 100KM 74kW 2007-2014 - Oceń swoje auto
Inne : Przesiadając się z sześcio letniego sprzęta to zapach nowości i czystość.Teraz po 1,5rocznym użytkowaniu zastanawiam się jak pozbyć się tego ''CACKA''
Karoseria : skrzypienie
Układ hamulcowy : mało brakło aby był pożar// nie odbijał tłoczek hamulcowy
CO DO HAŁASU JEŻELI KTOŚ PRZEWOZI MAŁE CIĘŻARY ODRADZAM DODATKOWE PIÓRO RESORA-NA NASZYCH DROGACH BARDZO SŁYCHAĆ ICH \'\'PRACE\'\' W KABINIE
dodanie szóstki dało efekt krótkich biegów, dla mnie lepsza była piątka-bardziej elastyczna, mniej maglowania gałką(jeżeli chodzi o jazde na krótkich odcinkach
narazie ok - już nie 42tyś i zapiekły się tłoczki hamulcy tył
słupki ale to jak w każdym,trzeba to przełknąć
lepszy nadmuch na szyby boczne
kierowca i jeden pasażer ok ale ten trzeci to ma niestety ale ciasno. Na dalekich trasach jest to bardzo uciążliwe.
to jest ból,
co do spalania te 10.0 litrów to na trasie w niemczech
Miałem nadzieje że ja tylko jestem takim pechowcem, ale będąc czestym gościem serwisu Fiata stwierdzam że nie jestem osamotniony.W swojej opini wiele drobnych ale drażniących usterek nie wymieniłem.Każdy kupujący tak jak ja kupuje sobie nowe auto poto żeby się nim cieszyć a nie błąkać się po serwisach.Mam nadzieje że wam przyszłym kupującym trafiom się tylko te super i bezawaryjne modele.
w serwisie byłem już kilkanaście razy ,co będzie jak się skończy gwarancja (gumy na resorach odpadły po miesiącu,wymiana lampy przedniej,skrzypienie i hałas, wymiana oświetlenia rejestracji,w kabinie ta klapka na dokumęty- podniosłem może ją z cztery razy- już nie otwieram popękały zaczepy,teraz będe z drzwiami bocznymi porażka i co jeszcze?
wymiana sprzęgła, pompy,oberwane tylne drzwi- w serwisie powiedzieli że to standart,

On - zużycie paliwa dla silnika 2.2 Multijet 100KM 74kW [l/100km]

11,0