Szukaj

Oceny Fiat Ducato III Furgon krótki

Podsumowanie 45 ocen Filtruj
Przebieg ocenianiego auta
Lata produkcji
Kupiłby ponownie
Fiat Ducato III Furgon krótki - Oceń swoje auto
3,58
średnia ocena z 45 ocen
7% gorzej od średniej w segmencie
57%
użytkowników kupiłoby ponownie

Oceny Fiat Ducato III Furgon krótki – wybierz silnik

Pokaż silniki:

Najnowsze oceny Fiat Ducato III Furgon krótki

3,0
~Ducato Stasio
Furgon krótki 2.2 Multijet 100KM 74kW
Fiat Ducato III
Auto pakowne i gabarytowo sprytne. dość prosty układ zawieszenia i napęd nie czyni go tak drogim w serwisie co VW busy ale czasami jest dość chimeryczny zimą. Blacha niezła ale obtłuczenia trzeba szybko zabezpieczać, w miejscu puknięcia drzwiami pod marketem szybko robi się dziura.korozi, Proste wykończenie w środku to raczej plus ale odpadające plastiki doprowadzają nas do nerwicy. Do tego niestety głośne w środku. Dopiero po załadowaniu po...
2,2
~K.K.
Furgon krótki 3.0 Multijet Power 157KM 115kW
Fiat Ducato III
Witam serdecznie. Jesteśmy ludźmi i popełniamy błędy nawet w prowadzonej działalności gospodarczej. Wraz z mężem prowadzimy od 1997 roku działalność opierającą się na handlu i przetwarzaniu pierza i puchu z ptactwa wodnego. Były wzloty i upadki, ale gramy uczciwie z każdym naszym klientem. Aby nie stracić klienta, staramy rozwiązywać sprawy tak abyśmy mogli sobie spojrzeć w oczy na ulicy. W roku 2007 (grudzień) zakupiliśmy samochód...
4,0
~Majkel
Furgon krótki 3.0 Multijet Power 157KM 115kW
Fiat Ducato III
Ogólnie samochód wypada bardzo dobrze. Jest stosunkowo lekki, zwinny i mocny (160 KM) co przekłada się mocno na ekonomię i komfort prowadzenia. Nawet wersja ze wzmocnionym zawieszeniem prowadzi się płynnie, dość gładko i świetnie pokonuje zakręty. Może i jakość plastikowych wykończeń nie jest najlepsza ale za to ergonomia i pozycja kierowcy za kierownicą pozwalają pokonać wiele setki kilometrów bez zmęczenia.
4,7
~baggio
Furgon krótki 3.0 Multijet Power 157KM 115kW
Fiat Ducato III
Ogólnie jestem bardzo zadowolony, jeżdżę fiatem od 2001 roku i nie mogę nic złego powiedzieć. Poprzednim modelem przejechałem ponad 800 tys km bez żadnej awarii silnika! Jedynymi usterkami, które miałem to szczotki w alternatorze (poprostu się wytarły) i układ elektryczny klimatyzacji(przewody zmurszły od soli). Wymiany zużytych elementów zawieszenia uznaję jako rzecz normalną.
4,1
~donemail
Furgon krótki 2.3 Multijet 120KM 88kW
Fiat Ducato III
Głównym kryterium wyboru tego samochodu była cena oraz rozmiar przestrzeni ładunkowej. Wymiary znajdziecie w katalogach, ale są imponujące w każdej wersji długości Ducato. Oraz wielkość drzwi bocznych, dobry operator wózka wstawia bez problemów przez nie paletę wioząc ją w poprzek. Na 2,95 m długości paki (na wysokości 1m od podłogi tyle jest, wersja L2H2) ustawiam 4 epal. Zobaczymy co będzie dalej
3,1
~maniekxpcamp@wp.pl
Furgon krótki 3.0 Multijet Power 157KM 115kW
Fiat Ducato III
Gdyby nie astronomiczne ceny przeglądów,długie postoje w serwisach-bo mają 2 tygodnie na naprawę,naciąganie na zbyteczne naprawy,pojawiająca się rdza na zgrzewach,pękające drzwi itp,itd.....,to może być.......

Usterki Fiat Ducato III

Liczba wpisów: 14

Fiat Ducato III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

4,3
~rks
Furgon krótki 2.3 Multijet 120KM 88kW
Fiat Ducato III
Pomimo wypisanych powyżej usterek jestem zadowolony z tego busa. Bardzo pakowny, zwinny i wygodny. Komfort jazdy bardzo wysoki szczególnie w dłuższych trasach 1000km+. Na razie jeszcze nie zawiódł na drodze i oby tak dalej.
4,5
~ja
Furgon krótki 2.3 Multijet 120KM 88kW
Fiat Ducato III
Bardzo dobry samochód, moim zdaniem udana konstrukcja, bardzo sztywny, ale za to ładownośc super! Mam wersję Tytan. Cierpi na tym trochę kom komfort, lecz samochód ten jest stworzony do pracy i tu spełnia rolę znakomicie!
4,5
~marcello
Furgon krótki 2.3 Multijet 120KM 88kW
Fiat Ducato III
Gdyby nie wykonanie tylnych drzwi-nerwica:/ i miało troszeczkę mniejsze spalanie to było by samochodem idealnym.Ale i tak nie można na nie narzekać.
3,1
~załamany
Furgon krótki 2.2 Multijet 100KM 74kW
Fiat Ducato III
przez cały czas użytkowania auto serwisowane. ostatni serwis 3 miesiące temu prz 120 tys i nic nie zapowiadało takiej klęski.(serwis nic nie wykrył albo nie chciał wykryć!!!)
Fiat Ducato III Furgon krótki