Oceny Fiat Ducato III Furgon krótki 2.3 Multijet 120KM 88kW 2007-2014

Fiat Ducato III Furgon krótki 2.3 Multijet 120KM 88kW 2007-2014 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Fiat Ducato III Furgon krótki 2.3 Multijet 120KM 88kW 2007-2014

4,1
~donemail
Furgon krótki 2.3 Multijet 120KM 88kW
Głównym kryterium wyboru tego samochodu była cena oraz rozmiar przestrzeni ładunkowej. Wymiary znajdziecie w katalogach, ale są imponujące w każdej wersji długości Ducato. Oraz wielkość drzwi bocznych, dobry operator wózka wstawia bez problemów przez nie paletę wioząc ją w poprzek. Na 2,95 m długości paki (na wysokości 1m od podłogi tyle jest, wersja L2H2) ustawiam 4 epal. Zobaczymy co będzie dalej
~rks
Furgon krótki 2.3 Multijet 120KM 88kW
Pomimo wypisanych powyżej usterek jestem zadowolony z tego busa. Bardzo pakowny, zwinny i wygodny. Komfort jazdy bardzo wysoki szczególnie w dłuższych trasach 1000km+. Na razie jeszcze nie zawiódł na drodze i oby tak dalej.
~ja
Furgon krótki 2.3 Multijet 120KM 88kW
Bardzo dobry samochód, moim zdaniem udana konstrukcja, bardzo sztywny, ale za to ładownośc super! Mam wersję Tytan. Cierpi na tym trochę kom komfort, lecz samochód ten jest stworzony do pracy i tu spełnia rolę znakomicie!
~marcello
Furgon krótki 2.3 Multijet 120KM 88kW
Gdyby nie wykonanie tylnych drzwi-nerwica:/ i miało troszeczkę mniejsze spalanie to było by samochodem idealnym.Ale i tak nie można na nie narzekać.
~Krzych
Furgon krótki 2.3 Multijet 120KM 88kW
Bardzo fajne i ładne i pakowne autko, jedynie mogło by być mniej zawodne,2 lata gwarancji a potem zobaczymy co będzie.
3,8
~jurij75
Furgon krótki 2.3 Multijet 120KM 88kW
Ogólnie dosyć udane auto, pakowne dość ekonomiczne z przyzwoitymi osiągami. Sporo jednak wkurzających drobiazgów.

Usterki Fiat Ducato III

Fiat Ducato III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Czacha
Furgon krótki 2.3 Multijet 120KM 88kW
Jak dla mnie super, bardzo mi sie podoba, ale jako samochod firmowy, tylko wsiadac i jechac, koszty przejazdow i napraw pokryje zolty :)
~Falusiak
Furgon krótki 2.3 Multijet 120KM 88kW
Spodobał mi się ten pojazd i kolejnym busikiem też prawdopodobnie będzie Ducato.
~krzysztof.baker@gmail.com
Furgon krótki 2.3 Multijet 120KM 88kW
Jestem bardzo zadowolony z tego autka i na pewno następne też będzie DUCATO
3,4
~Paja
Furgon krótki 2.3 Multijet 120KM 88kW
technicy konstruktorzy muszą się poiprawić bo konkurencja wypada o wiele lepiej
Fiat Ducato III Furgon krótki