Lista ocen Fiat Ducato III Furgon krótki 2.3 Multijet 120KM 88kW 2007-2014 (11) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rks
Furgon krótki 2.3 Multijet 120KM 88kW
Za 74.000 netto kupiłem wersję L3H2. Dodatkowo: lakier metalik, klimatronik, ASR, AIRBAG pasażera, czujnik cofania (rewelacja, naprawdę warto dokupić), radio mp3 ze sterowaniem w kier., szyba atermiczna (w pakiecie z klimatronikiem) i dobre zimówki gratis. Przy zakupie Sprinter i Crafter w zasadzie nie brał udziału w castingu ze względu na cenę i tylni napęd. Master co prawda niby sprawdzona ale stara kontrukcja, poza tym też się psują na...
~xxx
Furgon krótki 2.3 Multijet 120KM 88kW
Kupiłem w wyprzedaży 2009 rocznika, wersję średnią z silnikiem 2.3 i skrzynią \"6\" za 67 tyś netto. Wyposażenie bardzo dobre, klima manualna, elektryczne szybki i lusterka, ABS i radyjko fabryczne. Do tego wynegocjowałem hak i czujniki cofania. Za te pieniądze mogłem kupić co najwyżej 2-3 letniego Sprintera albo Craftera z przebiegiem ponad 200 tyś ale chciałem autko nowe i pewne. Jest kilka drobiazgów które mnie irytują (plastiki, ciężko...
~jurij75
Furgon krótki 2.3 Multijet 120KM 88kW
Za te same pieniądze o VW czy mercu można zapomnieć więc jest ok. Ale ta cenę Fiat odbija sobie na częściach i przeglądach. Po prostu paskarskie ceny i beznadzieja jeśli chodzi o kompetencje autoryzowanego serwisu( byłem 4 razy zanim usuneli jedną durną usterkę) no i te czasy napraw. Dno. Ale dotyczy to salonów Fiata nie auta, ogólnie jakość do cena wg mnie super
~Falusiak
Furgon krótki 2.3 Multijet 120KM 88kW
Za niecałe 90 tys mam prawie full opcje m.in. siedzenie amortyzowane, klimatronic, kamerę cofanie, halogeny przeciwmgielne, radio ze sterowniem w kierownicy, drzwi z tyłu przeszklone, ESP Za tyle pieniędzy z takim wypasikiem w VW czy Mercedesie mogłem zapomnieć.
~krzysztof.baker@gmail.com
Furgon krótki 2.3 Multijet 120KM 88kW
za 73000tys netto nie znalazł bym nigdzie u konkurencji busa z takim wyposażeniem jak jak Fiat Ducato. ABS, ESP, komputer pokładowy, wsp. kierownicy, AirBag, klima, podłokietnik, el. szyby, el. lusterka, podgrzewane lusterka, szeroko rozkładane drzwi.
~Krzych
Furgon krótki 2.3 Multijet 120KM 88kW
Za tą cenę nie ma co szukać u żadnej z konkurencji auta o takich gabarytach(191cm na pace) i z takim wyposażeniem.
~marcello
Furgon krótki 2.3 Multijet 120KM 88kW
Opłaca się kupić ten samochód.Całkowicie łamie stereotyp o usterkowości i kiepskiej jakości fiatów.
~donemail
Furgon krótki 2.3 Multijet 120KM 88kW
Przyznam się, że się mile zawiodłem, ale przejechałem zaledwie 69 000 km.
~mirasek
Posępiłem 10000 zł i zamiast transitem muszę się męczyć z kwiatem