Lista ocen Fiat Linea Sedan (111) - Ergonomia

Na liście zabraknie 138 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~PabloM
Sedan 1.4 T-Jet 16v 120KM 88kW
nie ma na co narzekac, kierownica regulowana w 2 plaszczyznach, skorzana fotele regulowane w 2 plaszczyznach, twarde, doskonale na dlugie trasy, mozna smialo przejechac 900 km bez zmieczenia , zobaczymy jak bedzie z trwaloscia gąbek kto moze niech zainwestuje w skóre, materiał przeciętnie trwały duzo miejsca na nogi, bagaznik starcza na 4 os. rodzine
~HADZE
Sedan 1.3 16v Multijet 90KM 66kW
Jeśli zaliczyć komfort siedzeń ocenił bym na 5+, za mało schowków, wielkośc i miejsce na kubki na pewno z przodu nie przemyślane, jedynie pasują kubki z napojami kupionymi na stacji paliw, przeszkadza przy tym drążek zmiany biegów.Włacznik świateł przeciwngielnnych mógł by być bardziej pod ręką, otwór pagażnika nieco większy i nieco niższy próg załadunku.
~AUTORYTETmORALNY
Sedan 1.4 77KM 57kW
Idealnie. Wszystko mam pod ręką, Kierownica i fotel jak należy. Widać projektowali pod takiego przeciętniaka jak ja:D Jest miejsce na butlę do picia i telefon. Chwalę sobie podłokietnik i to, że bagażnik otwiera się i zamyka niezależnie od drzwi-tzn. po trzaśnięciu klapy bagażnika nie trzeba ponownie pikać pilotem centralnego.
~Krzysiek
Sedan 1.4 8v 77KM 57kW
Wszystko w zasięgu rąk kierowcy. FIAT trochę narzuca poprawną pozycję za kierownicą. Jak ktoś sobie za nisko opuści fotel, to z czasem zacznie się na nim podnosić. Nie ma problemu z obsługą komputera i konsoli. Ogólnie to co trzeba i na swoim miejscu. Krótko mówiąc - prosto i funkcjonalnie jak we wszystkich włochach ;-)
~Piotr, szczęśliwy posiadacz Fiacika :)
Sedan 1.4 T-Jet 16v 120KM 88kW
Bardzo mało schowków! Polecam dokupuienie podłokietnika, który nie dosyć że poprawia komfort jazdy to w środku można schować jakieś pierdoły. Tutaj akurat Fiat wypada średnio - jeden schowek w drzwiach, półeczka pomiędzy siedzeniami na drobne i schowek naprzeciw fotelu pasażera... i koniec.
~L.
Sedan 1.3 16v Multijet 90KM 66kW
WSZYSTKO JEST POD RĘKĄ,TAM GDZIE POWINNO BYĆ,W WERSJI EMOTION JEST WIĘCEJ SCHOWKÓW,W OPARCIACH FOTELI[Z TYŁU I Z NA BOCZNYCH KRAWĘDZIACH],NA OKULARY[NAD DRZWIAMI KIEROWCY]SĄ TEŻ PODŁOKIETNIKI[PRZEDNI I TYLNY] NO I CHYBA NAJWIĘKSZY BAJER FIATA BLU&ME[KAPITALNA SPRAWA] ORAZ PORT USB,RADIO CZYTA MP3
~piotr r.1966
Sedan 1.4 8v 77KM 57kW
jedyna wada jest umiejscowienie przelacznikow el.szyb intuicyjnie trafiam na tylne.Fotele z el.regulacja ledzwiowa sa dla mnie super.Podlokietnik ma trzy pozycje ustawienia i schowek rozwiazanie to mi wyjatkowo odpowiada.Musze dodac klapa badazowa nie ma uchwytu to jest utrudnieniem.
~piotr
Sedan 1.4 T-Jet 16v 120KM 88kW
Samochód ma niektóre super nowinki takie jak sygnalizacja niezapiętych pasów, super radio wbudowane, bardzo fajny komputer pokładowy. Dziwi mnie jednak niedopracowane pojemniki na pojemniki na napoje. Po postawieniu butelki zderza się z rewarkiem zmiany biegów.
~Makrys
Sedan 1.3 16v Multijet 90KM 66kW
Wszystko na swoim miejscu nie trzeba niczego szukać. Sterowanie radiem i BLUE ME w kierownicy. Każdy kierowca znajdzie swoją pozycję za kierownicą ( jest regulowana w dwóch płaszczyznach ) regulacja odcinka lędzwiowego- co w tej klasie samochodów nie spotyka się zdyt często
~Michał
Sedan 1.4 8v 77KM 57kW
Posiadam wersję wyposażenia Dynamic. Samochód ma klimatyzację, elektryczne lusterka, podnoszony fotel kierowcy i wiele innych dodatków. Fotele są duże i wygodne. Przestrzeni w kabinie nie brakuję. Podróż nawet po kilku godzinach nie męczy.
Fiat Linea Sedan