Lista ocen Fiat Marea (293) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 346 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~slawoos
Weekend 2.0 20V 150KM 110kW
Jak do tej pory wszystko się trzyma kupy. Najbardziej wkurza \"awaryjność\"auta w opinii ludzi, którzy nigdy fiatami nie jeździli!!Znajoma ma punto I. Zero awarii czy napraw. Jak się dba o auto i nie przeciąga koniecznych wymian części eksploatacyjnych to nic się nie dzieje
~techno4ever
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
zerwany pasek gates po 20 tyś przebiegu,głowica do naprawy i są już koszta,zmieściłem się w 1200 zł,od tamtej pory tylko pasek Conti. albo był źle założony albo miał wadę fabryczną,chodź czaytając w internecie dużo było takich przypadków.
~dm
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
Padła mi do tej pory świeca żarowa-dostęp jest dramatyczny,więc na razie jej nie ruszam.Cieknie maglownica i na razie tyle.Ostatnio przestał działać spryskiwacz tylnej szyby.Dla niewtajemniczonych-fabryczna wada-zacinająca się klamka klapy bagażnika.
~mariuszmepz@O2.pl
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
zerwane 2 linki sprzegła (wada fabryczna !!!) wymiana sprżegła, i z mojej winy wahacza przedniego - wjechałem na krawęznik. Poza tym, łozysko tylnego zawieszenia, i akumulator- jedna sztuka. Poza tym padłą cewka zapłonowa...przy przebiegu 170 tys..
~carl
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
alternator (poprostu sie zuzyl,nie pekl tylko sie skonczył), pompa wody sie zatarła (z winy mechanika bo nei wymienil razem z rozrzadem), wymieniłem elektrozawór przestawiacza kąta wtrysku bo lał ropa i ciezko odpalał z rana,teraz na dotyk
~OBECNIE TOYOT-EK
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
PRZEZ 2 LATA tzw. mechanicy nie mogli sie połapać gdzie sie podziewa płyn chłodnicy , który ciągle był dolewany !!! Okazało się że płyn "MAGAZYNUJE SIĘ" POD WYKŁADZINĄ W NOGACH PASAŻERA !!! TAM MOŻNA BYŁO KARPIE "ZAPUSZCZAĆ" , HA HA HA .
~aga
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
PARCIEJĄCE KLAMKI - to mnie drażni najbardziaj (cena jednej nowej 120zł), wymiana koła pasowego, pękający pasek rozrządu przy małym przebiegu; beznadziejna jakość blacharki - wszechwidoczna rdza i wewnętrzne otarcia lakieru o części gymowe
~Misiek
Weekend 1.8 16V 113KM 83kW
przez 150 tyś kilometrów wymieniłem: Kolektor wydechowy, 2 razy drążek stabilizatora, pompę wodną, kpl tłumików, gumowe odbojniki na tylnych sprężynach. A co najważniejsze tylko raz stałem na drodze po awarii pompy wodnej a poza tym super.
~m
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
powaznych braaaaaaaaaaaaaaaaaak jest ok. Spalanie zbadalem tydzien temu zalalem do pelna i zmieniajac biegi do 4000 obrotow lecz z glowa bo czasem to na 102 km spalil mi 5.07 i jezdze tylko na ruskiej ropie za 3.80gr
Dziennik kosztów dla Fiat Marea
7,3
7,4
10,9
~tool
Weekend 2.4 JTD 131KM 96kW
Młody nie jest ale dobrze utrzymany. Rzeczywisty przebieg 220000 a nie 520000.Mam go rok i przejechałem 25tys. głównie długie trasy czasem 1400km na raz - nie zawiódł. Głośno 150km/h przez 11-14h jazdy i ból pleców.