Lista ocen Fiat Marea (295) - Widoczność

Na liście zabraknie 344 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~elwe
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
Lusterka boczne są dość małe i trzeba się do nich przyzwyczaić. Jak się człowiek przyzwyczai, to wszystko OK. Poza tym widoczność bez zarzutu.
~mario_74@onet.eu
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
I tu już trochę gorzej - moja wersja jest kombi więc trochę głową trzeba pokręcić. Przednie słupki też niekiedy dają się we znaki. Poza tym w miarę...
~jasiek89@op.pl
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
dla mnie super, ludzie piszą, że słaba przecież to jest kombi musi mieć większe słupki agdy ktoś narzeka to niech kupi sobie malucha i jeździ
~natussum
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
Miałem problem z cofaniem-masakra(zero widoczności przy wjeździe na wzniesienie, uporałem się z tym zakładając czujnik cofania (tani a cieszy)
~Luka
Sedan 1.8 16V 113KM 83kW
Widoczność bardzo dobra, natomiast dla niektórych mogą być nieco uciążliwe grube słupki przednie i boczne, ale za ładny wygląd trzeba się trochę pomęczyc:))
~Duch Dziadka
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
...do przodu jak do przody natomiast do tyly kiepska...tylny slupek potrafil mi zaslonic samochod na parkingu na ktory w rezultacie najechalem...:/
~Voytek
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Nieźle, gdyby jeszcze przednie słupki nie przeszkadzały. Do tyły to raczej na wyczucie. Nic nie widać, zwłaszcza, gdy pada deszcz (mam wersję sedan).
~@p@p
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Widoczność do przodu całkiem całkiem w dyłu szkoda gadać w tylnim lusterku mało co widac, a boczne też nie sa za duże wiec cofanie nie należy do łatwych.
~MASA
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
super nie mam zasytrzezen no może wyższe osoby mogą mieć kłopoty ale nie zapominajmy że auto bzuje na kompakcie BRAVA i ma tylko przedłużonąpłyte podłogową
Dziennik kosztów dla Fiat Marea
7,3
7,4
10,9
~sitek
Weekend 1.9 JTD 110KM 81kW
Jedyny mankament to szerokie przednie słupki i małe lusterka. Rozłożone zagłówki w tylnej kanapie bardzo ograniczają widoczność.