Lista ocen Fiat Marea Sedan (268)

~diablo
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Mocny punkt tego samochodu. Trudno go przystosowac do zasilania gazem - plastykowy kolektor, problemy z komputerem. (Silnik)
~cichy_don1, wgorczyca@canpack.com.pl
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
jestem zadowolony. mój następny samochodzik mógłby być fiatem ale a JTD
3,6
~adrian
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Bardzo ładna, sportowa sylwetka włoskiej techniki. Zaruwno samochód sportowy i elegancki. Laski zwracają na niego uwagę i podoba się im.
3,2
~:(
Sedan 1.6 16V Bipower 103KM 76kW
Jedyna zaleta tego samochodu to silnik. Wielu moim znajomym przyprawił ten samochód zakłopotanie jak zobaczyli jak fiat może sie zbierac. Idzie jak głupi. Ja jechałem nim osobiscie 200 i dała by jwięcej ale trzeba było chamowac. A pozatym to tragedia. Przyzwyczaiłem sie juz do słabej jakości i estetycznosci tego samochodu, za te pieniadze i tak jest dobrze ale jescze nie było miesiaca żeby cos sie nie popsuło. ciagle cos grzebie. Przez rok... (Silnik)
~kuba
Sedan 1.8 16V 113KM 83kW
fajne autko jak na moje pierwsze cięzko byłoby sie przesiąć do kanciatego golfa nochyba że 4 ale na tą mnie nie stać
3,2
~Jacek@pata.pl
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Grube słupki z przodu ograniczają widoczność, dość wysoki tył też nie pomaga w widoczności (Widoczność)
~agrado agrado@go2.pl
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
niezla dynamika, ale na nizszych obrotach ( do 2500 obr peer min ) do dupy (Silnik)
~lewy
Sedan 1.6 16V Bipower 103KM 76kW
nigdy w życiu już fiata nie kupie to jest najgoorsze auto jakie miałem
3,7
~toruńćzyk
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Silnik pracuje dobrze chociaż mogłby być nieco ciższy (Silnik)

Usterki Fiat Marea

Fiat Marea – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~tuptus
Sedan 1.8 16V 113KM 83kW
Silniki to naprawde im sie udaly, czuc moc pod maska:) (Silnik)
Fiat Marea Sedan