Lista ocen Fiat Marea Sedan (268)

3,8
~Mariusz
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Fiat z wyższej półki, całkiem wygodny na dłuższe trasy, bezpieczny, Czasem coś się sypnie ale jeśli regularnie serwisujesz i robisz przeglądy to powinno być OK, ale nie w ASO bo ASO Fiata nie mają najlepszej opinii.
~gohmar@neostrada.pl
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Reasumując bardzo dobre auto rodzinne za całkiem małe pieniądze. Szczerze polecam
~Morfeusz
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
To mój drugi Fiat, i nie jestem zawiedziony, stosunek ceny do jakości jest 10/10, auto mam od ponad roku, zero problemów jeśli chodzi o silnik, z blacharką już gorzej, podłoga po 16 latach wygląda kiepsko, progi już po wymianie, natomiast nadwozie trzyma się dobrze, co prawda wychodzą malutkie pęcherze na błotniku ale wiadomo samochód nie jest nowy, a i nowe egzemplarze miewają problemy z korozją już po kilku latach. Ogólnie Polecam samochód,...
4,1
~tadeusz
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
samochod duzy ,tani w utrzymaniu, bezawaryjny,kupiony mimo przebiegu 380tyś km i koloru bialego,auto warte polecenia.jednak nalezy pamietac aby bylo z zagranicy i serwisowane do konca, najlepiej francuskie
3,8
~Voytek
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Duże auto za rozsądną cenę. Robi wrażenie auta z wyższej półki (choć nim nie jest).
3,7
~damas1972@tlen.pl
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
fajne autko za małą kase i klima jest i elektryczne szyby auto alarm z pilotem nawet we włoszech widziałem maree jako radiowóz policyjny
3,4
~Ernest Jóźwik , neno@motocykle.org
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
mogłby mniej palić , ale za to te osiągi :) . Od 30000km pije tez olej ale nie duzo ( ok. 1 l na 20000km ) (Silnik)
~grzegorzl600
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Niedoceniane auto, wiem co mówie bo to moja trzecia Marysia, nie lubi gazu i oszczędzcie jej tego a odwdzięczy się niezawodnością, duży bagażnik, fajne auto rodzinne o ładnej sylwetce
~tytus100x@interia.pl
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Hmm. Za tą cenę auto godne polecenia, duży plus dla blacharki (podwójny ocynk), spokojna linia nadwozia, dyskretna elegancja. Jak do tej pory auto mnie nie zawiodło czego życzę wszystkim użytkownikom tego auta.
3,2
~fasolas6@tlen.pl
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
silnik luz bez wiekszych zastrzezen 240000 i tylko uszczelka do wymiane lecz nie z przyczyn tech silnika tylko z powodu układu chłodzenia (Silnik)
Fiat Marea Sedan