Lista ocen Fiat Marea Sedan (268)

~salwat_02@yahoo.com
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Kupiłem bez przekonania ale zal by mi było teraz sprzedawać. Zresztą spadek ceny w pierwszych trzech latach jest kosmicznie duży że teaz to już trzeba jeździć - a uważam że naprawdę jest czym.
~doncuba
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Wybitna cecha tego autka. Bez porównania z innymi (Astra, Focus, Primera (1.6) etc.) (Silnik)
~Ramstein
Sedan 2.0 20V 147KM 108kW
silnik bardzo dynamiczny 147 KM, lubiacy wysokie obroty, auto raczej niezawodne, twarde niskie zawieszewnie do sportowej jazdy, przyzwoite oswietlenie - soczewki valeo, bardzo dobre hamulce tarczowe z przodu i z tylu, niezle spalanie w stosunku do mocy ok. 10l/100 w miescie, ABS dobrze pracujacy, wydajna klimatyzacja - rowniez z tylu nawiew
3,8
~gacek
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
silnik pracuje rowno i cicho.kopyto niesamowite na kazdym biegu:)poza tym silnik jest bardzo elastyczny.mozna spokojnie jechac 50 km/h na 5 biegu. (Silnik)
4,1
~rychu1@poczta.onet.pl
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Jak ktoś nie ma fobi na temat italiańców i samochodów na f... to polecam, zrobiłem nim 76 tys w tym 36 na LPG i jestem bardzo zadowolony.
~MAXI KINGG
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Ogólnie samochód polecam mały jak i wiekszym rodzinaa niezawiedziecie sie...
~ciekawski@wp.pl
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Po 12 miesiącach jazdy tym autem jedyna powazniejsza niedogodnoscia jest ciągłe wysłuchiwanie opini na temat FIATA które nijak mają sie do rzeczywistosci. Gadaja najczesciej ludzie którzy nigdy fiatem nie jeździli.
3,6
~darek
Sedan 1.6 16V Bipower 103KM 76kW
Jestem raczej zadowolony i myślę o zakupie dizelka
~bula
Sedan 1.8 16V 113KM 83kW
autko naprawdę godne polecenia!!!! jak na fiata naprawdę super mozna powiedzieć jedyna limuzyna fiata :-) części taniutkie zresztą nic się zabardzo nie psuje części eksploatacyjne również bardzo tanie szkoda tylko że już nie są produkowane bo bym kupił następne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Usterki Fiat Marea

Fiat Marea – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

4,1
~piotra
Sedan 2.0 20V 147KM 108kW
super silnik,dużo pali, coś za coś,nie ma zawodnika na naszej drodze, kopyto na każdym biegu (Silnik)
Fiat Marea Sedan