Lista ocen Fiat Marea Sedan (268)

~agorecki@azoty.pulawy.pl
Sedan 1.8 16V 113KM 83kW
Jak na auto tak duże jest relatywnie tanie, niestety niedoceniane przez większość obywateli polskich. Każdy (prawie każdy) kto przesiada się z malucha nie wsiądzie do kolejnego fiata, bo "Coby sąsiad powiedział?". Ja posiadam już drugiego fiata z rzędu (pierwszym było Tipo) i nie narzekam. Jeśli dbasz choć trochę o auto, będzie służyło każde, czy to Fiat czy Audi czy inny wynalazek.
~lukas
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
jest troche glośny ale fajnie brzmi zrobilem 20 tys i jest ok (Silnik)
3,4
~rmichniuk@poczta.poznan.pl
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
ponieważ ten samochód dostałam w prezencie od losu :) nie powinnam narzekać , ale gdybym miała te pieniądze -byłoby to inne auto .Stylistycznie jest super.Osiągi też niezłe. tylko ta usterkowość . Nie winię do końca stanu dróg (pierwszy raz drążek stabil. wymieniłam zaraz po okresie gwarancyjnym ) , niestaranne zawieszenie drzwi - starty lakier na progach
~zk252@wp.pl
Sedan 1.8 16V 113KM 83kW
następne tj. 10 auto chcę mieć Maree- może z mocniejszym silnikiem choć ten też ma jad
3,1
~esoleho@interia.pl
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
chyba nawet mniej niż przecietnie.ładna sylwetka do główna zaleta,dla niektórych sedan,dla innych weekend.Ale to chyba jedyne pozytywy.Fiat nie wykorzystał szansy jaką dać mogła dopracowana Marea.Złej opinii- jak po Regacie,długo się będzie musiał pozbywać.Nie wiem czy pomoże Stilo lub Panda -cienki Fiat na równi pochyłej.U nas sukcesy handlowe tylko za sprawą cen.Przegrali nawet z Francuzami i Hiszpanami.
~HIPEK
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
nie mam zastrzeżeń do silnika. pracuje równo i ogólnie całkiem w porządku (Silnik)
~adikojot1
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Super łądne auto ,niech mi ktoś pokaże VW,SEATA,PEUGOTA w 98 z taki designem =)..
~Rysio
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
jestem zadowolony miałem poprzednio PUNTO i CC i z całą pewnością moge stwierdzić, iż FIAT to nie jest najgorsze auto
~Sylwio Berlus
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Pracuje całkiem nieźle. Nie mogę narzekać. Pokonuję nardzo dużo km (50 000 rocznie - codzienny dojazd do pracy). własciwie po 170 000 trza było wymienić jeden wtryskiwacz, termostat pompe wody. (Silnik)
Dziennik kosztów dla Fiat Marea Sedan
7,8
11,2
~Jerzy
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Powinno mieć lepsze przednie zawieszenie i bardziej odporny na korozję tłumnik. Innych usterek w trakcie użytkowania nie stwierdziłem. Uważam, że jest to doskonały samochód.
Fiat Marea Sedan