Lista ocen Fiat Marea Sedan (119) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 149 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lukas
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
brak powaznych usterek... chyba ze sam zawinisz !!! acha uwaga na hamulce bo jak sie nagrzeja to spada skutecznosc( np. rozpedz sie do 100 i hamuj 2 razy... powodzenia na drogach!!!)
~zk252@wp.pl
Sedan 1.8 16V 113KM 83kW
bez awarii - typowe naprawy / klocki tarcze płyny silenbloki- zawieszenie to i tak jak na nasze drogi rewelacja trzeba tylko o nie dbać, zresztą jak w kazdym aucie
~rmichniuk@poczta.poznan.pl
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
drążek stabilizatora - 2 wymieniony, amortyzatory przód i tył -wymienione, sinblocki (chyba tak się to pisze ) wymienione , termostat do wymiany (drogo, wymienić trzeba cały)
~pimpinella
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Po 10 latach i ponad 140 tys. km, jakieś pierwsze objawy problemów z silnikiem na biegu jałowym. Jeszcze niezdiagnozowane, dopiero wybieram się do mechanika.
~piotr
Sedan 2.4 TD 125KM 92kW
zawieszenie zbyt miękkie powinno byc mocniejsze do disla ale części i zamienniki nie sa tragicznie drogie a poza tym sam naprawiam swój samochód
~Adam\'s
Sedan 1.9 TD 100KM 74kW
Raczej nie występują ale małe rzeczy w zawieszeniu irytują (jak ktoś jeździł BMW e32 3.5l to wie o czym mówię choć to zupełnie inna klasa)
~darekgisz
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
nie zawiódł mnie w trasie ale wszystkie elemęty eksploatacyjne już w nim wymieniłem wahacze tarcze bębny stabilizator i jego łączniki rozrząd
~TOMMI
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
jw ( no moze- w 10 letnich autach gnija chlodnice-drogie sa kolo 500zl) PROSZE TYLKO UWAZAC NA ZŁODZIEJI NA STACJACH PALIW I LAC TYLKO DOBREJ JAKOSCI PALIWO
~plebi@wp.pl
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
przy 110 tys poszedl mi walek rozrzadu, czesc ktorej sie praktycznie w ogole nie wymienia, naprawa 1500zl, w serwisie chcieli ok 2,5tys

Usterki Fiat Marea

Fiat Marea – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~rbil@pf.pl
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Zerwany pasek klinowy na dlugo przed zalecana wymiana, wlasnie padl rozrusznik (i to bez zadnych wczesniejszych oznak - po prostu przestal dzialac)
Fiat Marea Sedan