Lista ocen Fiat Marea Sedan (119) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 149 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~vaffan
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
To samo co napisałem powyżej. Uważam, ze niczym nie ustępuje tak wielbianym przez nasz naród niemieckim samochodom.
~Roger84
Sedan 1.8 16V 113KM 83kW
Przez 3 lata pękła tylko linka sprzęgła, więc ja osobiście nie mogę powiedzieć, żeby to był awaryjny samochód.
~Przemek
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Kontrolka wtryskiwaczy wedlug serwisu (normalny) objaw, falujace obroty, dzwiek silnika jak w seicento (podczas palenia sie kontrolki)
~Mariusz
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
po 57 tys kilka napraw (łożyska alternatora, pompa wody) a poza tym standardowe wymiany płynów i mat. eksploatacyjnych.
~Jar - Łódź.
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Do obecnego momentu 33000 (2 lata) pocenie półosi, wymiana drążka stabilizatora i wahacza po kontakcie z dużą dziurą.
~radzziej
Sedan 1.9 TD 100KM 74kW
nigdy mię nie zawiodła w zime vw i audi zamarzły a fiacik poszedł. nigdy nie stanoł w trasie
~marco56
Sedan 1.4 12V 80KM 59kW
Słabe zawieszenie(częste wymiany wahaczy),no i ta pęknięta skrzynia biegów.Szybko korodujący spód samochodu.
~tadeusz
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
narazie brak,wymieniono wachacz i sprzeglo alternatora-usterki stwierdzone przed zakupem auta
~rsk
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Chociaz od tygodnia czuję zapach benzyny przy włączeniu dmuchawy. Dzisiaj jade z tą sprawą do serwisu

Usterki Fiat Marea

Fiat Marea – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~krakus
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
czujnik odszraniacza klimatyzacji - pierdola do ktorej dostac sie mozna poprzez rozwalenie polowy auta
Fiat Marea Sedan