Lista ocen Fiat Marea Sedan (119) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 149 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Billy
Sedan 2.0 20V 147KM 108kW
Miałem dwie sytuacje kiedy odmówiła posłuszeństwa, ale pamiętajmy że była troszkę tyrana, raz była to kwestia szczotek rozrusznika, drugi raz czujnika temperatury silnika, naprawione w małych pieniądzach.
~Igor
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
Nie miałem poważnych usterek. Jak do tej pory wymieniłem łączniki stabilizatora oraz przepływomierz. Wszystkie powyższe usterki występowały już w momencie kupna.
~szmajdziej
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Jeżeli wymieniamy części eksploatacyjne na czas nic złego nie powinno się z autkiem dziać. Każde auto zajedziemy kiedy olej będziemy wymieniać co 40 tyś km a świece co 120.
~kk
Sedan 1.8 16V 113KM 83kW
Auto nigdy nie ztanelo i raczej nie stanie w trasie.Ale wieczne problemy z gumkami od wydechu sprawiaja ze tylko czekam czasami kiedy uslysze brzdek i w lusterku zobacze swoj tlumik.
~Sylwio Berlus
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
sprzęgło do wymiany ( ale to to raczej element ścierny wiec kiedyś trzeba sie z tym liczyć) Pękł mi wąż od chłodnicy (ale to jeszcze przed wymianą termostatu króry był uszkodzony
~rafalpawlowski@wp.pl
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
To wina naszych dróg i ogólnego narodowego niechlujstwa, że auta wszystkich marek się psują zbyt szybko. Rada: co 2-3 m-ce na przegląd celem wykrycia symptomów awarii( zawieszenie!).
~michnik
Sedan 1.8 16V 113KM 83kW
Nie liczac zatarcia pompy paliwa z mojej winy i uszkodzenia alternatora tez z mojej (wjechalem w zaspe) nie bylo na szczescie awarii uniemozliwiajacej dalsza jazde.
~greg202@poczta.onet.pl
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
zdechlo sprzeglo podejrzewam ze od zlego uzytkowania jestem 2 wlascicielem i nie wiem jaki styl jazdy mial poprzedni natomiast przy 190 000 km moglo to byc poprostu zmeczenie materialu
~diablo
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Słabe przednie zawieszenie. Wymiala silentbloków wahaczy co 20 tys. Pękajaca obudowa alternatora przy przebiegach 60 - 90 tyś. Pasek rozrządu trzeba wynieniać co 50 tyś.

Usterki Fiat Marea

Fiat Marea – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~sStanisław Olejniczak
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
termostat po 40 tys. tylny amortyzator po30 tys wachacze przednie po 40 tys tylny tlumik po 40 tys po 50 tys odlazi z farby przednie lewe lusterko zewnetrzne
Fiat Marea Sedan