Lista ocen Fiat Marea Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW 1999-2000 (25) - Ergonomia

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Darek
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
Tu jest naprawdę dobrze-kieszenie,schowki w ilości przyzwoitej.Przeszkadza trochę źle zaprojektowany podłokietnik.Schowek pod nim jest zbyt głęboki.Obsługa jest niemal intuicyjna,dobre,zielone podświetlenie przełączników-wszystko jest widoczne.Siedzenia wygodne,duży plus za rozkładaną tylną kanapę i przemyślane zagłówki-nie trzeba ich demontować.Również duży plus za otwieraną środkową część zderzaka tylnego,ale dla równowagi minus za...
~topdrive
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
Posiadam wersję wyposażenia HLX. Z radiem nie mam żadnych problemów, sterowanie jest przy kierownicy. Jedyne co jest trochę nie tak umiejscowione to regulacja wysokości świateł. Brakuje w niej też podświetlenia (to samo tyczy się regulacji jasności podświetlenia deski rozdzielczej). Brakuje mi też kontrolek na desce rozdzielczej do świateł przeciwmgielnych (przód i tył). Po włączeniu zapalają się tylko lampki przy przyciskach na konsoli...
~Vader-Poland
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
Wszystko na swoim miejsccu, ale jest parę niedociągnięć, np w rodzinnym \"Weekendowym\" samochodzie nie ma nigdzie miejsca na butelkę wody lub termos. Zapomnijcie o łatwym piciu kawy w trasie. Schowki na swoim miejscu, pojemne, można wiele rzeczy schować i cieszyć sie porządkiem w samochodie. Na początku brakowało mi dobrego miejsca do przyczepienia CB Radia, płynne łukowe kształty utrudniają montaż CB bez większej ingerencji. Rozwiązałem to...
~adadm
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
Nie mam zastrzeżeń, poza tym że radio jest umiejscowione trochę za wysoko. Przy częstym przełączaniu stacji/piosenek może boleć ręka. Plusem jest to, że wszystko jest przejrzyście rozplanowane, niczego nie trzeba się uczyć, bo znajduje się dokładnie tam gdzie powinno być :D
~dm
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
W kabinie wszystko jest w miarę na swoim miejscu.Największe zastrzeżenia mam do materiałów użytych w kabinie-jakość jest bardzo niska.Tapicerka ma skłonności do przecierania się na krawędziach a plastiki są twarde,nieprzyjemne w dotyku i podatne na zarysowanie.
~topdrive
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
Panel przełączników jest wygodny i intuicyjny. Dodatkowo mój egzemplarz posiada sterowanie fabrycznym radiem ze zmieniarką w kierownicy. Jedyne czego brakuje, to regulowanie kierownicy w płaszczyźnie poziomej.
~Madaw
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
Wszystko pod ręką i łatwo dostępne, drażnić może jedynie brak miejsca na kubki w tunelu, ale w drzwiach (przednich i tylnych) są duże półki. Podświetlany schowek. Wielki PLUS za otwierany tylny zderzak !!!!
~mkowalski85@op.pl /
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
Przed kupnem nie podobało mi sie.Bylem zakochany w kanciastym wnetrzu Toledo czy Cordoby. Teraz zmieniłem zdanie! Jest naprawde ładne i poręczne
~iron64
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
Tak jak powinno być, po prostu. Zatem ocena doskonała według mnie. Więcej nie ma co pisać. Auto wypada bardzo dobrze pod tym względem.
Dziennik kosztów dla Fiat Marea Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
~farmerj23@o2.pl
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
Ja nie narzekam. Wszystko pod ręką. Do tego ciekawy design. Nie miałem z niczym problemów. Schowki podświetlone.
Fiat Marea Weekend