Lista ocen Fiat Marea Weekend 1.9 JTD 110KM 81kW 1999-2002 (17) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Robert
Weekend 1.9 JTD 110KM 81kW
Na przestrzeni 3 lat urzytkowani pare razy zrobił mi nieprzyjemne niespodzianki. Niestety serwis fiata jest do bani i za każdym razem naprawy trwały bardzo długo. Przestałem jeździć do serwisu, sam wymieniam olej i robię drobne naprawy (to co się da zrobić samemu), samochód przestał się buntować
~Adam Odradzam.
Weekend 1.9 JTD 110KM 81kW
alternator TRAGEDIA gdyż jest zamontowany na dole i wystarczy kałuża aby został zniszczony-w serwisie FIATA mechanik powiedział że po każdej zimy wymieniają setki alternatorów, koło pasowe do kitu, skrzynia cieknie,
~sitek
Weekend 1.9 JTD 110KM 81kW
Złożyła się tylna belka(korozja, której nie widać), teraz jest tak wzmocniona, że prędzej samochód się złamie, wyciek z maglownicy
~Rafalp_pl@wp.pl
Weekend 1.9 JTD 110KM 81kW
napinacz paska klinowego po 45 tyś (napinacz na gwarancji). Teraz już wiem że to cholerstwo w tym silniku wymienia się co 40 tyś
~andek_strauss
Weekend 1.9 JTD 110KM 81kW
NIe pamiętam żadnej poważnej, z droższych napraw to eksploatacyjna wymiana sprzegła.
~Zdegustowany
Weekend 1.9 JTD 110KM 81kW
Padl podnosnik lewej przedniej szyby, wysiadl centralny zamek - naprawa gwarancyjna.
~mR
podobnie jak wyżej - jak sie dba jest OK
~rafbr
pęknięta chłodnica 90 000 km, pompa wspomagania 80 000 km,
~Henry
Weekend 1.9 JTD 110KM 81kW
Brak poważnych usterek - oby tak dalej!

Usterki Fiat Marea

Fiat Marea – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu