Oceny Fiat Multipla I 1.9 JTD 115KM 85kW 1998-2004

Fiat Multipla I 1.9 JTD 115KM 85kW 1998-2004 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Fiat Multipla I 1.9 JTD 115KM 85kW 1998-2004

~-ShaMaN-
Fiat Multipla I
Mimo kilku wad, mogę z ręką na sercu polecić to auto do wykorzystywania w każdej dziedzinie zawodowej i życiowej. Po wyjęciu tylnych foteli podłoga jest jak stół i można sobie robić tam wszystko, dosłownie, a i na taxi się przyda, bo zawsze jeden człek więcej jakby nie patrzeć. Ekonomia na dobrym poziomie, przestronność i spora widoczność oraz mocna blacha i tylko aż 6 poduszek w tym kurtyna powietrzna i poduszki dla tylnych pasażerów mówią...
~muha ha
Fiat Multipla I
auto bardzo pakowne, po wyrzuceniu 2 siedzen z tyłu mam olbrzymia przestrzen ladunkowa i ciagle 4 fotele, duzym plusem jest mozliwosc wsiadania z kazdej strony - dzwignia w desce, wygoda w trasie i nawet wmiescie mimo ze jest to auto szerokie nie ma problemu z parkowaniem
~TERENOWA PODNIESIONA ORUROWANA MULTIPAK.
Fiat Multipla I
JA NIE OSZCZĘDZAM AUT JAK ZE MNĄ TYLE PRZEJECHAŁA TO WAM PRZEJEDZIE 6MILKM NAWET W SERWSIE SIE DZIWIĄ ZE ONA JESZCZE JEDZIE BO MAŁO CO W NIEJ WYNIENIAM WEDŁUG INSTRUKCI PO 5 LATACH WIĘKSZOŚC ELEMENTÓW EKSPLOATACYJNYCH I PŁYNÓW NADAL PROSTO Z PRODUKCI.
~czang 2007
Fiat Multipla I
w miarę tani serwis + części,elastyczny silnik a co dla mnie ważne ładuję 500kg+3osoby iw drogę.
~ShaMaN_Lodz
Fiat Multipla I
Dziwne, ale wyjątkowe i sąsiad takiego miał nie będzie! :D
~weeek@o2.pl
Fiat Multipla I
z małym minusem za kiepskie podwozie ale przy naszych drogach tochyba tylko kamazy są mocniejsze. Poza tym wygląd rewelacja - jedyny problem to to że znajomi poznają mnie z daleka a ja ich nie :)
~bratmat
Fiat Multipla I
Powiem szczerze że myślałem że będzie lepiej. Ale podobno diesle tak mają (Silnik)
~koba
Fiat Multipla I
Kiedyś facet na myjni chciał mnie skasować jak za dostawczaka, mówię, że to auto osobowe, on na to, żebym następnym razem te szyby sobie sam wyczyścił... Widoczność w każdą stronę jak w akwarium!!! (Widoczność)
~masza50@tlen.pl
~jedanna