Lista ocen Fiat Palio II Weekend (90) - Ergonomia

Na liście zabraknie 160 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~marber5@wp.pl
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
SPASOWANIE ELEMENTÓW JEST NA POZIOMIE POLONEZA I JAKOŚĆ PLASTIKÓW OKRPONA ALE CÓŻ MOŻNA WYMAGAĆ OD AUTA ZA 11 TYŚ PRZEŁĄCZNIKI LOGICZNIE ROZMIESZCZONE NIE TRZEBA NICZEGO SZUKAĆ BRAK PODUSZKI POW PASAŻERA POWINIEN ZAOWOCOWAĆ WIĘKSZYM SCHOWKIEM ALE TAK NIE JEST MIEJSCA NA NOGI I NAD GŁOWĄ JEST DOŚĆ DUŻO Z TYŁU SIEDZI SIE DOŚĆ WYGODNIE
~Daniel
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
Szczególnie denerwujące jest umiejscowienie popielniczki. Schowek jest mały, blokowanie drzwi w samochodzie bez centralnego też uciążliwe - brak blokady jak w reszcie aut. Wydaje mi się, że wnętrze można byłoby lekko skorygować, dodać kilka schowków, lekko przesunąć wnękę pod radio w prawo. Reszta jest ok.
~Antoni
Weekend 1.2 i 80KM 59kW
Jest dobrze. Rozmieszczenie elementów sterowania intuicyjne, bez udziwnień. Łatwo znaleźć właściwą pozycję za kierownicą. Siedzi się w pozycji podobnej jak w SUV-ie, co jak dla mnie jest dość wygodne, bo poprawia widoczność oraz ułatwia wsiadanie/ wysiadanie z auta.
~pfalenczyk
Weekend 1.2 i 60KM 44kW
Pozycja za kierownicą dla mnie dobra. Śiedzi się wysoko. Wszystkie przełączniki pod ręką. Mało schowków. Brak uchwytów na napoje (tylko w pokrywie schowka). Bagażnik - rewelacja. Regularny kształt, plaska podłoga. Rowery, dwuosobowa kanapa, meble - przewiezie wszystko.
~mikage
Weekend 1.2 i 60KM 44kW
dwa kretyńskie rozwiązania: sterowanie el. szyb po stronie kierowcy w takim miejscu, że muszę wciskać rękę między kolano i klamkę (w starszym było na klamce) oraz zegar (zasłaniam sobie kolanem, jest na dole koło popielniczki (w starszym był nad radiem)
~marek-oleksy1@wp.pl
Weekend 1.2 i 60KM 44kW
Wszystko jest na swoim miejscu. Siedzenia w miarę wygodne, chociaż trochę za słabe trzymanie boczne, i oczywiście tanie plastiki. Ale nawet nie skrzypią. Bagażnik dobrze przemyślany, sporo schowków i siatek przytrzymujących drobiazgi.
~fxjacek@interia.pl
Weekend 1.2 i 60KM 44kW
siedzi się zbyt wysoko, lubię niskie siedzenia, siedzenia są raczej niewygodne. Jak na tak duży samochód to dla mnie 187 cm wzrostu jest z przodu ciasno. Jak przesunę się maksymalnie do tyłu to za mną już nie ma miejsca
~And1WT
Weekend 1.2 i 80KM 59kW
Palio do dość skomplikowanych modeli nie należy a co za tym idzie, kierowca ma mało rzeczy do spamiętania. Wszystkie przyciski, regulacje są blisko miejsca kierowania i ich obsługa jest prosta.
~Ufek (Oleśnica)
Weekend 1.2 i 80KM 59kW
I tu problem. Daszek nad wskaźnikami zasłania lampki kontr. świateł ( za wysoki jestem :-)) brak miejsca na lewą stopę, pedał sprzegła ustawiony za bardzo w prawo
Dziennik kosztów dla Fiat Palio II Weekend
6,6
~bibi
Weekend 1.2 i 60KM 44kW
Jest kilka schowków, wszystkie przełączniki pod ręką, intuicyjnie odnajdowane. Przesówanie foteli tył-przód łączy się z uniesieniem przedniej krawędzi fotela.
Fiat Palio II Weekend