Lista ocen Fiat Palio II Weekend (117) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 133 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~spd
Weekend 1.2 i 60KM 44kW
Narazie 3 razy żarówka, czujnik temp ciechy chłodzącej, oraz zmuszony byłem wymienić klocki i tarcze. Dynamiczna jazda dała się hamulcom we znaki.
~Janusz K.
Weekend 1.2 i 60KM 44kW
dużo rdzy szczególnie na dodatkach(głównie nie używany reling dachowy), drobne odpryski lakieru (niedoróbki fabryczne w różnych "zakamarkach")
~moowik@interia.pl
Weekend 1.2 i 60KM 44kW
Pęknięty zbiorniczek wyrównawczy i tu miła niespodzianka w ASO cena nowego 30zł byłem w szoku dlatego nawet nie uwzględniam tego w ocenie
~maciek69@gmail.com
Weekend 1.9 JTD 80KM 59kW
jest dobrze ale nie rewelacyjnie ... czasem cos małego wyskoczy a "małe " rzeczy we fiacie czasem kosztuja krocie ..
~wooky@gazeta.pl
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
Do 90000 km nie było problemów. Ostatnio było trochę roboty z tym, dlatego właściciel zastanawia się na Lineą. Na plus tanie naprawy
~andrzej.szymanskii@wp.pl
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
po 8 latach wymiana 2 tlumnikow, i kleszczy hamulcowych -normalne; a po 5latach wahaczy (wyglupy syna) po za tym nic wiecej
~christopher68@o2.pl
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
Oprócz uszczelki pod głowica która wydmuchało po 115000 i to blisko domu :) nigdy mnie moje autko nie zawiodło
~Slawa
Weekend 1.2 i 60KM 44kW
Lączniki stabilizatora co 20000, ale one kosztują 28zl, "bendix" -70 zł, jeden uszczelniacz-raczej sama robocizna
~seba
Weekend 1.2 i 60KM 44kW
przepalają się żarówki świateł mijania a kosztują ponad 20zł/szt, wypadający przycisk świateł awaryjnych poza tym wszystko ok

Usterki Fiat Palio II

Fiat Palio II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~tolo
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
łożysko w kole wymieniałem 2 razy po 100 000 od zewnątrz otwierały się tylko tylko!!! drzwi kierowcy. + jakieś niegroźne drobiazgi
Fiat Palio II Weekend