Lista ocen Fiat Palio II Weekend 1.2 i 80KM 59kW 2001-2003 (14) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Arek
Weekend 1.2 i 80KM 59kW
1) Niezamykająca sie popielniczka - plastikowe badziewie, 2) przatarta skóra pokrywająca na dole lewarek od dźwigni zmiany biegów, 3) wiecznie rypiąca tylna klapa przy otwieraniu - smarowanie pomaga na krótko, 4) Trzaski przy zamykniu drzwi przednich - wada ograniczników drzwi 5) Z relingów odchodzi farba. NA SZCZĘŚCIE WIĘKSZOŚĆ USTEREK USUNĄŁEM NA GWARANCJI
~miron
Weekend 1.2 i 80KM 59kW
przejechałem już troche kilometrów i moja subiektywna ocena jest bardzo poprawna doskonały samochod dla mojej firmy, rodziny i dla mnie i oczywiście za taką kasę cieżko znaleźć u konkurentów polecam trzba tylko wybrać dobry servis ja juz taki znalazlem 140 km od domu jeżdże tak od kilku lat i jestem bardzo zadowolony POLECAM -ŁOWICZ-POLMOBLICH
~And1WT
Weekend 1.2 i 80KM 59kW
W tej kwestii mogło być lepiej. Jakość wykonania także na średnim poziomie. Za plus można uznać łatwość w naprawie tych że rzeczy. Np. częstą rzeczą są pękające przewody gumowe (szczególnie od filtra powietrza). Drugie to zawiasy drzwi, które trzeba często smarować.
~Olo
Weekend 1.2 i 80KM 59kW
Moim zdaniem sypie się za dużo drobiazgów. 1 - zżera żarówki w przednich reflektorach, 2- wycieracki rano nie działają, 3- stacyjka się zacina, 4- przy ostrej jeździe pożera olej, sczególnie na gazie
~Antoni
Weekend 1.2 i 80KM 59kW
Tuż po zakupie wymieniony termostat i klamka wewnętrzna prawych, przednich drzwi. Po roku eksploatacji wymieniłem sworzeń dolnego wahacza.
~Przemek
Weekend 1.2 i 80KM 59kW
Ograniczniki drzwi - strzelaja przy otwieraniu (wymiana co 1 rok jesli chce sie cicho otwierac drzwi), zarowki (swiatla mijania - przez 5 lat - 3 razy),
~robertb_s
Weekend 1.2 i 80KM 59kW
Regularnie palą sie żarówki światel mijania. ale w pięcioletnim aucie zrobilem to dopiero trzy razy. Tworzywa wewnątrz latwo sie rysują.
~Mariusz "MARIO"
Weekend 1.2 i 80KM 59kW
Narazie mam mały przebieg więc może za wcześnie na niespodzianki - dlatego daję ocenę 5. Wcześniej zrobiłem SIENĄ 1.4, 140 tyś km i nigdy mnie nie zawiodła.
~klessmar@poznan.tpsa.pl
Weekend 1.2 i 80KM 59kW
ciągle drżę czy coś się nie rozwali jak wtedy gdy jeździłem maluchem ale to przez czytanie SM i AC
~Ufek (Oleśnica)
Weekend 1.2 i 80KM 59kW
Niby nic a jednak czasem coś - ale nic co by uniemożliwiało jazdę - FIAT !!!
Fiat Palio II Weekend