Oceny Fiat Palio II Weekend 1.2 i 80KM 59kW 2001-2003

Fiat Palio II Weekend 1.2 i 80KM 59kW 2001-2003 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Fiat Palio II Weekend 1.2 i 80KM 59kW 2001-2003

~And1WT
Fiat Palio II
Za niewielkie pieniądze mamy dość przestronne i pakowne kombi. Ewentualne naprawy czy ogólnie koszt tego modelu jest w miarę tani. Duże naprawy zdarzają się sporadycznie, a inne wymagają niewielkiego wkładu finansowego.
Fiat Palio II
Jestem bardzo zadowolony z tego autka mimo, że jest to pojazd słuzbowy. Jeśli dokonujemy terminowych przglądów nic w nim właściwie sie nie psuje ja mam model 1,2 16v 80km z końca 2003 roku i jest w szoku że to tak bezusterkowe auto.
~Przemek
Fiat Palio II
80 tys km benzyna, 45 tys LPG. Silnik najlepszym element samochodu. Dobrze znosi LPG - sekwencyjny wtrysk. Do 60 tys bez napraw, po 100 tys zaczynaja sie koszty - wydech, sprzeglo. Trwale zawieszenie. Nie zawsze sa zamienniki czesci (wersja po liftingu).
~k.szafarowicz@autograf.pl
Fiat Palio II
grzechem by bylo narzekac na mojego fiacika. od 2002r. najpoważniejszą naprawę jaką wykonałem to wymiana akumulatora :) moje palio weekend spisuje sie znakomicie. przy pojemnosci 1,2 80 km to jest luksus. szkoda ze juz go ni produkuja
~pablo7602
Fiat Palio II
Ogólnie bardzo zadowolony z autka. Ekonomiczne praktyczne. Niewielkie kombi dla nie dużej rodziny. Jeśli butle od LPG mamy w kole to koło zajmie troszkę bagażnika.
~Paweł R.
Fiat Palio II
za tą cenę- nie ma lepszego auta!! a na pewno nie kombi!!

Usterki Fiat Palio II

Fiat Palio II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~robertb_s
Fiat Palio II
W sumie dobre, niezawodne auto dla malej rodziny. Teraz nie kupilbym bez klimy.
~pipstung
Fiat Palio II
Przedtem posiadałem Octavie 1,6 i było dużo gorzej.
~Mariusz "MARIO"
Fiat Palio II
Polecam każdemu takie autko chociaż już nie produkują - nie wiem dlaczego? Myślę że jest ładniejszy niż ALBEA jeżeli chodzi o proporcję sylwetki a łatwiej i więcej można załadować.
~Arek
Fiat Palio II
Bardzo dobry samochód, cichy, wygodny, pojemny i jak na razie niezawodny ( 2 lata )
Fiat Palio II Weekend