Lista ocen Fiat Palio II Weekend 1.2 i 80KM 59kW 2001-2003 (15) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Antoni
Weekend 1.2 i 80KM 59kW
Zestrojony tak by zapewnić w miarę komfortową jazdę w połączeniu z przyzwoitym prowadzeniem w zakrętach i zapewnieniem ogromnej jak na wielkość autka ładowności bo prawie 600 kg. Zważywszy na fakt, że Palio ma duży prześwit i wysoko położony środek ciężkości, to na krętych drogach zachowuje się zaskakująco pewnie.
~And1WT
Weekend 1.2 i 80KM 59kW
Samochód przeznaczony do przewożenia większej ilości bagażu, więc i zawieszenie jest pod to ustawione. Dla nas znaczy to tyle że jest twardo i niezbyt stabilnie. Szczególnie odczuć to można na nierównościach poprzecznych. Przy skrętach występują dość znaczące odchylenia czy też przechylenia auta.
~Mariusz "MARIO"
Weekend 1.2 i 80KM 59kW
Jak na polskie dziurawe drogi to jest naprawdę super - nie jest ani twardy ani miękki i możesz jeździć koleinami a nie tak jak SKODĄ OCTAVIĄ szczytami żeby nie uszkodzić miski olejowej. Na zakrętach jeśli jedziesz pusty trzeba troszeczkę zwalniać ale jak masz komplet na pokładzie to można pociskać.
~Ufek (Oleśnica)
Weekend 1.2 i 80KM 59kW
Mam wersje Van - utwardzone fabrycznie zawieszenie. Dzieki temu bardzo ładnie sie prowadzi choć to kombi :-)) kosztem komfortu. Za to hamulce ma jak brzytwa. Trzeba sie przyzwyczaić - hamuje już jak tylko pomyśle - rewelacja (warto założyć szersze opony)
~robertb_s
Weekend 1.2 i 80KM 59kW
Cenię sobie wysokie zawieszenie tego Fiata. Dosyć sprawnie radzi sobie z wybojami. nie ma co narzekac. I jest niewrażliwy na koleiny - najwyżej lekko zakolysze i nic więcej.
~Olo
Weekend 1.2 i 80KM 59kW
Jak dla mnie za bardzo wynosi w zakrętach, poza tym wydaje mi się że przód auta jest słabo dociążony bo przy ruszaniu barzo łatwo koła zaczynają buksować (szczególnie przy skręcie)
~Przemek
Weekend 1.2 i 80KM 59kW
Dosc twarde zawieszenie-traci na tym komfort, lepiej pracuje jak w samochodzie sa 4 osoby. Duzy przeswit, w Polsce przydatne. Niezle trzyma sie drogi.
~Paweł R.
Weekend 1.2 i 80KM 59kW
jest bardzo dobry, trzyma sie drogi jak przyklejone, jedynie jest mało odporne na podmuchy wiatru!
Weekend 1.2 i 80KM 59kW
no nie jest to rajdówka, jest miękko i przy wiekszych predkościach trzeba trzymac kierownice mocniej
~jeden93
Weekend 1.2 i 80KM 59kW
Bardzo fajny układ kierowniczy, świetne wspomaganie, nie najgorszy promień skrętu
Fiat Palio II Weekend