Lista ocen Fiat Panda II Hatchback 5d 1.2 MPI 69KM 51kW 2003-2010 (74) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 65 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~aro
Hatchback 5d 1.2 MPI 69KM 51kW
kupujac pande z wielka nadzieja oczekiwalem jakosci zachodnich aut, jednak jest ona kolejnym dowodem starego powiedzenia: ´fajne auto ale to zawsze fiat´ na gwarancji wymieniono: zaparowane halogeny (nowe paruja dalej) zaparowane reflektory zaparowane boczne kierunkowskazy dezaktywator poduszki pasazera probowano zdiagnozowac gasniecie silnika gdy wlacza sie kompresor klimy (ale tylko czasami wiec wiadomo zlosliwosc rzeczy...
~Maciej
Hatchback 5d 1.2 MPI 69KM 51kW
Dystans 50000 tys km spalony wentylator gwarancja 650zl , regulacje gazu 40zl , przepalone zarowki oswietlenia deski rozdzielczej 5zl . parujace swiatla przednie wymiana gwarancja , awaria cewki przelaczajacej paliwo na gaz gwarancja 40zl . brak swiatel przednich instalacja sie przepalila gwarancja . Osobiscie jak w kazdym fiacie szwankuje elektryka .dwa razy musialem przerwac jazde .
~Bartek
Hatchback 5d 1.2 MPI 69KM 51kW
Przestała świecić jedna lampa przednia-jakaś wtyczka w okolicy bezpieczników, wymieniłem tylne amortyzayory na mrozie urwałem klamkę 2x. Raz coś robili na komputerze bo skkały obroty, ostatnio na przeglądzie znalezli wyciek z pod pokrywy zaworów. Reszta nie dotknięta zawieszenie nadal BDB, oryginalny wydech nadal działa.
~pandzioszek
Hatchback 5d 1.2 MPI 69KM 51kW
W moim fotelu rozcięła się tkanina. Jak się okazało przez fotel na wysokości lędźwi przechodzi ostra stalowa listwa, która dzięki pracy moich pleców przecięła gąbkę, tkaninę i zaczęła kaleczyć mi kurtkę. Udało mi się to jakoś poprawić, ale przy niższych standardach wykończenia takie rzeczy się zdarzają.
~polak23
Hatchback 5d 1.2 MPI 69KM 51kW
Oprócz dwóch akcji serwisowych: 1. Światła przednie gasły w momencie włączania kierunkowskazu 2. Wymiana ABS jakiegoś czujnika To nic się nie dzieje (coś tylko gdziś w desce wydaje dźwięk jakby się poluzowała jakaś śrubka ale przy następnym przeglądzie myślę że serwis się upora )
~Tomasz Kot
Hatchback 5d 1.2 MPI 69KM 51kW
Drobiazgi drobiazgi: raz siadły jakieś styki przy kierownicy. Coś tam wymienili i przestały gasnąć światła. Wentylator ćwiergoli i ćwiergoli - mimo napraw. Dioda od poduszki powietrznej mrugoli w wilgotne dni.
~mkguide@op.pl
Hatchback 5d 1.2 MPI 69KM 51kW
jak na razie drobiazgow jeszcze nie ma, jedyna rzecz to oslona lewarka plastikowa "wylata" bo zepsuli jak montowali diode, ale jest jeszcze na to czas gwarancji, na razie nie ma tych czesci w polsce :)
~Żółw Ninja
Hatchback 5d 1.2 MPI 69KM 51kW
Niestety co chwilę coś się psuje. Mechanik, mimo iż ma wielu klientów, to już dobrze mnie kojarzy, bo często u niego bywam. Co chwilę awaria tego, awaria tamtego.
~Rafał
Hatchback 5d 1.2 MPI 69KM 51kW
Oprócz świergolenia wentylatora w zasadzie mi się nic nie popsuło. Koledzy jednak skarżą się na awarie przełącznika zespolonego przy kierownicy nawet przy niskich przebiegach.
Dziennik kosztów dla Fiat Panda II Hatchback 5d 1.2 MPI 69KM 51kW
6,8
7,3
~Mihaoo
Hatchback 5d 1.2 MPI 69KM 51kW
Nic się nie dzieje. Opinia tutaj nie jest obiektywne z racji małego przebiegu. Auto robi wrażenie bardzo solidnego! Odejmuję 1 pky na wypadek gdyby cos zaczelo sie dziac.
Fiat Panda II Hatchback 5d