Lista ocen Fiat Panda II Van (32) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~WW
Van 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW
Fatalnie. Mam doświadczenia z 3 tego typu autami - wszystkie eksploatowane przez normalnych kierowców, nie były katowane. W każdym ekspresowo padały hamulce - generalnie auta tylko z kierowcą w środku nie da się zatrzymać awaryjnie z prędkości >140km/h, bo po jednym takim manewrze tarcze i klocki nadają się do wyrzucenia. W kolejnym egzemplarzu pedał hamulca zaczął wpadać w podłogę i mimo wymiany praktycznie całego układu serwis nadal nie...
~zmijak1@wp.pl
Van 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW
wymieniłem tarcze , tylny tłumik , klocki wszystko to w cenie po około 100zł , gorzej z oryginalnymi czesciami ale jak na razie poważnie nic sie nie psuje , martwie się o turbinę czasami puści czarny dymek przy mocniejszym wciśnieciu gazu , ślizga się sprzegło przy 40 tys trochę za wcześnie .Denerwuje światło lampek kontrolnych zwłaszcza w nocy-pulsuje, męczy lub dostajesz omamów
~Pracownik
Van 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW
Jak wyżej.Silnik Ok.osprzet też.POZA EGR,TURBINA (wina użytkujących)Jak bym był jedynym włascicielem to oba elementy by żyły do konca DNI TEGO AUTA. eLEMENTY ZAWIESZENIA I uKŁAD KIEROWNICZY do KITU.Niska jakosc, czeste naprawy.srednia z PIĘCIU PAND użytkowanych w naszej firmie.
~michał
Van 1.1 54KM 40kW
nic poważnego (odpukać) się nie działo, musiałem wymianić komplet amortyzatorów, tuleje w belce i drążek kirowniczy, ale to raczej przez to, że notorycznie woże nią ładunki 300-450kg. Ceny częsci bardzo przystępne (sprzęgło komplet 170zł, rozrząd komplet 80zł)
~luk
Van 1.1 54KM 40kW
1. Wypalony cylinder ale to podobno przez LPG 2. Uszczelka pod głowicą przy 200 000 3. Wymieniełem już 2 pompy paliwowe ale to też podobno przez gaz teraz zamonowałem wyłączniki jak przechodzi na gaz wyłączam ręcznie pompe na razie ok.
~Gun
Van 1.1 54KM 40kW
Poważnych usterek też nie odnotowałem. Sądzę jednak, że ze sprzegłem jest coś nie tak, szczególnie przy ruszaniu z jedynki i na wstecznym. Po 94 tys. km wytłukłem chyba tuleje wahacza bo trochę zaczęło postukiwać.
~AMka
Van 1.2 8v 60KM 44kW
przez 10 lat i 200tys km auto nie zawiodło mnie nigdy. No... może raz w srogą -30stopniową mroźną zimę akumulator padł, ale szybko pozbierał się na kablach :-)). Kupiłam nowy i po kłopocie.
~marcin
Van 1.1 54KM 40kW
Jeżdżę jednym z pierwszym egzemplarzy i zaliczyłem już kampanię na wypadające półosie - oczywiście jest na to dożywotnia gwarancja. Samochód mogę określić jako bezawaryjny (nie to co CORSA C).
~majk
Van 1.1 54KM 40kW
nigdy nie zawiodła, jedynie remont głowicy, ale to nie wina auta tylko \"mechaników\" i moja, że wcześniej nie doczytałem co ile reguluje się zawory.

Usterki Fiat Panda II

Fiat Panda II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~BartasVSV
Van 1.1 54KM 40kW
Padła skrzynia biegów, wykrzywiły się tarcze hamulcowe, stopiła kostka od instalacji elektrycznej i dużo innych pierdół
Fiat Panda II Van