Lista ocen Fiat Panda II Van (41) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~janek p
Van 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW
osobiscie zawsze uderzam prawa noga w konsole. Nie jestem w stanie znalezc perfekcyjnej pozycji za kierownica ale juz sie przyzwyczailem.
~michał
Van 1.1 54KM 40kW
Auto jest małe to i ma mało miejsca, z tyłu bagażnik wielkości średniego kombi (porównywalny do focusa combi), ale za to bardziej wytrzymały na załadunek.
~luk
Van 1.1 54KM 40kW
Bardzo mało miejsca dla kierowcy. Znajomy który ma 195 cm któremu kiedyś pożyczyłem auto napisał mi smsa : zaraz dostane klaustrofobii :)
Van 1.1 54KM 40kW
kierowca i pasazer -wystarczajaco. Z tylu tylko male dzieci( odradzam wozenia tak malym autem) lub duza torba.
~Paweł
Van 1.1 54KM 40kW
gdy jezdzi jedna dwie osoby z przodu, nawet wysokiej, jest ok. Lecz z tyłu juz tylko fotelik lub zakupy.Mały bagaznik.
~Pracownik
Van 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW
Ale to wina rozmiarów samego auta.Osobiście pomniejszył bym jednak główna konsolę i obudowe przy kolanie kierowcy.
~michał
Van 1.1 54KM 40kW
Małe auto i kratka za siedzeniami sprawiają, że nie jeździ się rewelacyjnie, ale należy pamiętać, że to malutkie, miejskie auto.
Van 1.1 54KM 40kW
dla kierowcy i pasazera obok jest wystarczajaco. Lecz z tylu juz tylko pozostaje miejsce na walizke...
~Hothar
Van 1.1 54KM 40kW
Miejsca jest dosyć. Mam vana i przegroda blokuje możliwość odsunięcia fotela do tyłu ;/
Fiat Panda II Van