Lista ocen Fiat Panda II Van (41) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rapido
Van 1.1 54KM 40kW
Nawet nie jest najgorzej z miejscem na nogi i z tą konsola środkową (a to dzięki temu, że mam 185 cm i na tyle odsunięty fotel, że kolano jest już nieco poniżej). Jednak auto jest koszmarnie niewygodne ze względu na wąskie nadwozie. Jak fotel jest odsunięty trochę bardziej do tyłu, to barki są na wysokości słupka "B" i nie jestem w stanie usiąść na fotelu bo nie mam miejsca na lewe ramię. Siedzę więc jednym półdupkiem i daję ocenę "2"....
~majk
Van 1.1 54KM 40kW
Jest to małe auto i trzeba o tym pamiętać. Z tyłu nie mam siedzeń, więc przestrzeni bagażowej jest w brud :) Z przodu 2 osoby podróżują w miarę wygodnie- gdyby nie było tej konsoli po środku byłoby więcej miejsca i nie przeszkadzałaby nodze podczas jazdy (szczególnie przy większych podróżnych)
~grzesiek
Van 1.1 54KM 40kW
z przodu ok z tyłu gorzej (van), na pakę wchodzą spokojnie 2 osoby i pies (takie zwierze nie funkcjonariusz), dla bezpieczeń stwa kierowcy są oddzieleni solidną kratką. Pasażerowie tylnej przestrzeni mają też do swojej dyspozycji drzwi z których skorzystać może tylko ten pies (zwierze)
~zmijak1@wp.pl
Van 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW
jak na te wymiary bez zarzutu , z tyłu miejsce tylko dla pasażerów z krótkimi nogami ale znośnie ,bagażnik tak samo , przednie fotele bez podparcia bocznego , kanapa z tyłu też nie ma wyprofilowań ,prawie płasko .Z przodu totalny luzik i pełna regulacja pozycji
~hans
Van 1.1 54KM 40kW
Należy pamiętać że to naprawdę małe auto-jeżeli weźmiemy to pod uwagę to nikt nie powinien narzekac a tylko chwalić. Dzięki wysokiej pozycji za kierownicą ma się uczucie przestronności-naprawdę dobrze:) Mówię tutaj tylko i wyłącznie o przedniej części kabiny.
~Bartek
Van 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW
Mało wygodna pozycja za kierownicą, Mając 190cm wzrostu masz do wyboru: siedzieć w pionie i mieć nogi wyprostowane lub delikatnie położyć oparcie jedząc na ugiętych nogach. Wszystko przez kratkę z tyłu, która uniemożliwiała odsunięcie fotela.
~Sroqraf
Van 1.1 54KM 40kW
W tym konkretnym egzemplarzu mamy miejsce tylko w pierwszym rzędzie ;) Nieco przeszkadza szeroka konsola środkowa (176cm wzrostu), ale zauważam to dopiero po przejechaniu 80tyś km, dziwne. Większe (tęższe) osoby, będą miały z pewnością ciaaasno.
~Jacek
Van 1.2 8v 60KM 44kW
Jeździełem cinquecento i mam wrażenie, że panda ma w środku mniej miejsca na szerokość. W każdym razie obudowa lewarka zmiany biegów gniecie mnie w prawą nogę, a uchwyt na drzwiach - w lewą. Na długość jest ok.
~ania434@onet.eu
Van 1.3 4x4 JTD Multijet 70KM 51kW
z przestrzenia gorzej.. skrzynia biegow choc wygodna, zajmuje dosc sporo miejsca z przodu, przez co trzeba sie czasem nagimnastykowac, zeby cos zmiescic.. schowek rowniez nie powala..

Usterki Fiat Panda II

Fiat Panda II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Gun
Van 1.1 54KM 40kW
Nie oszukujmy sie. Miejsca z przodu jest po prostu mało, ze względu na środkową konsolę na której zainstalowano dźwignię zmiany biegów. Nie polecam dla osób wysokich. Będą się męczyć.
Fiat Panda II Van