Lista ocen Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d (199) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 151 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~grzes74
Hatchback 5d 1.9 Multijet 120KM 88kW
6 przełożeń w dieslu to podstawa. Fiat to rozumie. 6 bieg ma wspaniały wpływ na ekonomię jazdy w trasie. Aczkolwiek w mieście b. rzadko z niego korzystam. Nie mam uwag oby tak dalej.
~Olek
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Precyzyjna i nic mi nie haczy.Po trzech latach były kłopoty z włączeniem 5 biegu, trzeba było przesmarować cięgna zmiany biegów, przy skrzyni (sól z drogi dociera wszędzie).
~BEZSTRONNA OPINIA
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Skrzynia biegów pracuje precyzyjnie i cichutko nie jestem zagorzałym wielbicielem Fiata tym bardziej ze mój poprzedni samochodzik to VW golf 3 do ktorego go porownuję
~Rafał
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Kiepściutko. Jedynka i wsteczny wchodzą z dużymi oporami. Generalnie biegi wchodzą nieprecyzyjnie, co szybkiej zmianie powoduje nieprzyjemne zgrzyty.
~Mateusz Wieczorek
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Przełożenia są stosunkowo precyzyjne, natomiast nawet przy tych 77KM chciałoby się wrzucić na trasie szósty bieg. Przy 110km/h mamy równe 3500 obrotów.
~speedy13
Hatchback 5d 1.4 16V T-Jet 120KM 88kW
skrzynia biegów działa super - aż sie zdziwiłem bo jeździłem wieloma samochodami w przeszłości i delikatnie wchodzą biegi bez zgrzytów i blokad
~Olsztyniak
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 75KM 55kW
Tu niestety trochę lipa z precyzją.Daje rade, juz sie przyzwyczaiłem, ale w stosunku do Forda to przepaść.Co do przełożeń to tez nie do końca trafnie dobrane.
~Kropkojezdzca
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Skrzynia jest krótko zestopniowana i w trasie brakuje szóstego biegu. Ale biorąc całokształt pod uwage to jest bardzo dobra, biegi wchodzą pewnie i delikatnie.
~FRED.
Hatchback 5d 1.2 8v 65KM 48kW
Chodzi troszeczkę topornie ale z biegiem lat z biegiem na liczniku dotrze się . Wiem to bo miałem Punto II i \"Maryśke\" i było top samo.
~Koniasz_666
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
Cóż. Biegi wchodzą lekko, ale stawiają taki \'przyjemny\' opór. Dźwigienka jest krótka i dobrze trzyma się w dłoni. Skrzynia jest całkiem spoko-tak na 4+.
Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d