Lista ocen Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d (175) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 175 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~PiciuR
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
Dla mnie rewelacja, mam pełne wyposażenie i zapłaciłem 30.000zł za 1,5roczne auto ( moja wersja w salonie 64.000 :-).
~tomek
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Za tą cenę kupisz gołą fabię z silnikiem do kosiarki, ewentualnie inny wynalazek z 3 cylindrowym silnikiem o poj. 1,0 l.
~Edward
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Na tle konkurencji wypada jakże korzystnie - no i materiały użyte do wykończenia w końcu nie są takie fiatowskie ;-)
~grzes74
Hatchback 5d 1.9 Multijet 120KM 88kW
Jak się ma możliwości zniżek u Fiata - to warto. Za takie pieniądze nic lepszego się nie dostanie u konkurencji.
~misiu_k@poczta.onet.pl
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Cena w porównaniu do konkurencji jest bardzo dobra, a do tego koszty utrzymania niższe niż w autach innych marek.
~alf145@wp.pl
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
Daję ocenę: 4. Przy relacji zarobków do cen w RP, każdy samochód jest bardzo drogi. Nie tylko nowy, ale i używany.
~KaKa
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
Jak za tą cenę samochód naprawdę godny polecenia, może nie jest to BMW czy Audi ale jakość jest w porządku.
~Radek. Punto 3dr- nie ma na liście z tym silnikiem
Hatchback 5d 1.4 16V T-Jet 120KM 88kW
W cenie 20k nie kupiłbym fajniejszego auta posiadającego tyle gadżetów, mocy i wygladu.
~jacek
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
moim zdaniem ja za te pieniądze naprawdę dobre autko- owszem nie jest to mercedes ale kosztuje też dużo mniej

Fiat Punto Grande Punto – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~tomecki994
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Bardzo dobry - za te pieniądze obecnie auto idealne, płacimy adekwatnie za to co dostajemy.
Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d