Lista ocen Fiat Punto Grande Punto (194) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 206 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł
Hatchback 5d 1.4 16V T-Jet 120KM 88kW
Świetny stosunek cena/jakość, w mojej wersji sport jedynie zawieszenie troszkę droższe. 2 sprężyny 500 zł 2 amortyzatory 300-400 zł reszta częsci tania jak barszcz np koncówki drążka po 50 zł za sztukę
~kamil instruktor
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Moim Fiatem jezdzilem na nauce jazdy. auto sprzedalem z przebiegiem okolo 470 000. przebiegu dokladnie nie znam bo przy 400k przebieg znika... dopiero przy połaczeniu pod komputer pokazuje przebieg.
~Luxtor
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Dobrze wyposażona wersja na rynek niemiecki(6 poduszek,ESP,klima,radio sterowane z kierownicy,wszystko w kolorze nadwozia), używany egzemplarz warto,nowy z tym wyposażeniem zbyt drogi .
~pontonik@poczta.onet.pl
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Dobra jakość dobra cena. za 40 tys można mieć taki samochód z tym silnikiem w wersji estiva blue&me. Myśle że za takie wyposażenie jakie ma ten samochód to naprawde nie jest wygórowana kwota.
~kudłaty_23
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
Na ten moment, uważam że za tą cenę jest to warty kupienia samochód. Bedzie służył długo i w miare niezawodnie. Oszczędny, wiec mimo iż trzeba wydac troche na niego, napewno zwóci się przy eksploatowaniu.
~Mario
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
Za kwotę 57 tyś. nie kupię innego nowego auta w dieslu z takim wypasem jak w autach klasy premium. Do tej pory byłem fanem fiata i liczyłem, że nowe Punto mnie nie zawiedzie. Niestety jest inaczej.
~Bogdann1961
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Auto jest dość drogie i sporo pali.Ma dobre warunki kredytowania i przyzwoitą gwarancję.Serwis fiata też nie należy do szczególnie kosztownych.Przeglądy co 30000 km zaoszczędza trochę kasy.
~Buli
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Moja wersja dynamic kosztuje w Polsce ponad 50 tys zł.. To trochę dużo jak na fiata - cóż na naukę jazdy w moim regionie konieczny. Mnie kosztował w sumie ze wszystkim nieco ponad 29 tys zł..
~MirAS
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
Zbyt duża różnica w cenie między wersjami z silnikami benzynowymi i wysokoprężnymi. Poza tym samochód jest naprawdę nieźle wyposażony, nawet w wersji podstawowej. Duży wybór wersji i wyposażenia dodatkowego.
Dziennik kosztów dla Fiat Punto Grande Punto
6,2
7,6
8,6
~wiekol
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Za 44 tyś mam pięknę auto (spod "pędzla" Giugiaro) z dobrym wyposażeniem, dobrym układem jezdnym i... zmieniłem zdanie o Fiacie (na pozytywne oczywiście:)) Naprawde jest Grande w swojej klasie!!!